Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu samochodów na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Kolejowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu samochodów na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Kolejowej
24-10-2016 23:40   Janusz Ludwiczak
W poniedziałkowy wieczór doszło do zderzenia dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Kolejowej. Dwie osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 19. Ford Ka skręcają z Hetmańskiej w Kolejową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka innemu samochodowi.

Obaj kierowcy zostali poszkodowani. Na miejsce przybyły dwie brygady straży pożarnej i karetka pogotowia. Medycy udzieli pomocy medycznej poszkodowanym na miejscu zdarzenia. Strażacy musieli również usunąć wyciekające płyny z pojazdów. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z drogówki.


Fot: Paweł/Moto Merkury

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

25-10-2016 09:42:12
kierowca
Kierowcy poszkodowani.Zadne pocieszenie , stres był.Coraz częściej czytamy , słyszymy o wypadkach w okolicy Hetmańskiej, Głogowskiej, Kolejowej, ogólnie L a z a r z .Wiem to i obserwuje ,że gdyby n i e kostka brukowa ( rozjechana ) na ulicy Kolejowej , to asfaltem kierowcy pędzili by do" d e c h y ".Nic to ograniczenie do 4o.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sty

do 19-01-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

19

sty

10:00
Łazarz
Górny Łazarz - spacer z przewodnikiem Michałem Knapowskim
Zbiórka przed Palmiarnią
Organizatorzy: Łazęga poznańska

23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: