Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu samochodów na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Kolejowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu samochodów na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Kolejowej
24-10-2016 23:40   Janusz Ludwiczak
W poniedziałkowy wieczór doszło do zderzenia dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Kolejowej. Dwie osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 19. Ford Ka skręcają z Hetmańskiej w Kolejową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka innemu samochodowi.

Obaj kierowcy zostali poszkodowani. Na miejsce przybyły dwie brygady straży pożarnej i karetka pogotowia. Medycy udzieli pomocy medycznej poszkodowanym na miejscu zdarzenia. Strażacy musieli również usunąć wyciekające płyny z pojazdów. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z drogówki.


R E K L A M A

Fot: Paweł/Moto Merkury

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

25-10-2016 09:42:12
kierowca
Kierowcy poszkodowani.Zadne pocieszenie , stres był.Coraz częściej czytamy , słyszymy o wypadkach w okolicy Hetmańskiej, Głogowskiej, Kolejowej, ogólnie L a z a r z .Wiem to i obserwuje ,że gdyby n i e kostka brukowa ( rozjechana ) na ulicy Kolejowej , to asfaltem kierowcy pędzili by do" d e c h y ".Nic to ograniczenie do 4o.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: