Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grunwaldzcy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grunwaldzcy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów
18-10-2016 00:26   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci z Komisariatu Poznań-Grunwald ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. Łupem mężczyzny padły trzy rowery i hulajnoga śnieżna. Jego kolega, który jeden ze skradzionych jednośladów sprzedał, odpowie za paserstwo. Odzyskane przez funkcjonariuszy mienie wróciło do prawowitego właściciela.

Sprawa miała swój początek w lipcu. Wówczas na Grunwaldzie w wyniku kradzieży z włamaniem do garażu, skradziono trzy rowery oraz hulajnogę śnieżną o wartości bliskiej 8 tys. złotych. Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald, którzy zajęli się tą sprawą mimo upływu czasu cały czas zbierali i sprawdzali informacje, które ostatecznie doprowadziły ich do ustalenia podejrzanych.

14 października funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za włamanie i kradzież trzech rowerów i hulajnogi śnieżnej. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali też mężczyznę, który jeden ze skradzionych jednośladów sprzedał w lombardzie. Podejrzani to mieszkańcy Poznania w wieku 27 i 28 lat. Jeden z nich odpowie za kradzież z włamaniem, za którą grozi mu nawet 10 lat więzienia. Drugi za paserstwo może spędzić w więzieniu nawet 3 lata – wyjaśnia Patrycja Banaszak z wielkopolskiej Policji.

Skradzione mienie zostało przez policjantów odzyskane i przekazane właścicielowi.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: