Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Grunwaldzcy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Grunwaldzcy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów
18-10-2016 00:26   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci z Komisariatu Poznań-Grunwald ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. Łupem mężczyzny padły trzy rowery i hulajnoga śnieżna. Jego kolega, który jeden ze skradzionych jednośladów sprzedał, odpowie za paserstwo. Odzyskane przez funkcjonariuszy mienie wróciło do prawowitego właściciela.

Sprawa miała swój początek w lipcu. Wówczas na Grunwaldzie w wyniku kradzieży z włamaniem do garażu, skradziono trzy rowery oraz hulajnogę śnieżną o wartości bliskiej 8 tys. złotych. Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald, którzy zajęli się tą sprawą mimo upływu czasu cały czas zbierali i sprawdzali informacje, które ostatecznie doprowadziły ich do ustalenia podejrzanych.

14 października funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za włamanie i kradzież trzech rowerów i hulajnogi śnieżnej. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali też mężczyznę, który jeden ze skradzionych jednośladów sprzedał w lombardzie. Podejrzani to mieszkańcy Poznania w wieku 27 i 28 lat. Jeden z nich odpowie za kradzież z włamaniem, za którą grozi mu nawet 10 lat więzienia. Drugi za paserstwo może spędzić w więzieniu nawet 3 lata – wyjaśnia Patrycja Banaszak z wielkopolskiej Policji.

Skradzione mienie zostało przez policjantów odzyskane i przekazane właścicielowi.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

wrz

do 19-09-2020
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19

wrz

do 20-09-2020
Palmiarnia Park Wilsona
"Weekend dla Ziemi"
- warsztaty edukacyjne, wystawy, konkursy, gra terenowa z "Odkrywcą-Zdobywcą"

17:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Coś się kończy, coś się zaczyna"
- Koncert Happy Jazz Band, warsztaty tańca swingowego

20

wrz

10:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji 100-lecia Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Poznaniu

11:00
ul. Dmowskiego - skwer między "deską" a Przedszkolem 44
"Sprzątamy Łazarz"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: