Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Utrudnienia na Chłodnej i Lodowej - budują cieplik - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Utrudnienia na Chłodnej i Lodowej - budują cieplik
13-10-2016 00:41   Janusz Ludwiczak
Kierowców czekają utrudnienia na ul. Chłodnej i Lodowej w związku z budową sieci cieplnej. Z kolei na ul. Gąsiorowskich wprowadzono zakaz zatrzymywania się i parkowania na wysokości dawnego szpitala ortopedycznego.

W tym tygodniu powinna zakończyć się budowa sieci cieplnej na ul. Chłodnej i Lodowej. Prace prowadzone są od początku września, obejmują miejscowe zajęcia jezdni i chodnika oraz ograniczenia parkowania.

Na ulicy Gąsiorowskich do końca października obowiązywać będzie zakaz parkowania na wysokości dawnego szpitala ortopedycznego.

Kierowcy napotkają utrudnienia również na ul. Palacza oraz w rejonie skrzyżowania Wyspiańskiego i Ułańskiego. Tam również trwa budowa "cieplika". Utrudniony jest także przejazd ulicą Kasprzaka od Niegolewskich w kierunku Hetmańskiej w związku z remontem chodnika i wymianą krawężników.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: