Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ekologia i ochrona środowiska na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ekologia i ochrona środowiska na Targach
13-10-2016 00:22   redakcja, MTP
Trwają targi technologii i produktów dla zrównoważonego rozwoju i usług komunalnych, na których można zobaczyć zamiatarki, śmieciarki, zgniatarki, wózki widłowe oraz innych urządzeń, które służą do letniego i zimowego utrzymania ulic, placów, chodników oraz parkingów, a także wyróżniający się estetyką miejski słup ogłoszeniowy, urządzenia komunalne czy prosta, funkcjonalna i ekologiczna riksza.

Pol-Eco-System to dla branży ochrony środowiska globalny przegląd ofert i promocja ciekawych ekologicznych rozwiązań. Ekspozycję targów tworzy szerokie grono firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, gospodarki komunalnej, rewitalizacji i rekultywacji, gospodarki wod-kan, ochrony powietrza, hałasu i wibracji, czy też rozwiązań dedykowanych dla samorządów. Podczas targów swoje wystąpienia narodowe zaplanowały takie kraje: Austria, Kanada, Niemcy, Szwajcaria oraz Norwegia. W sumie na Międzynarodowych Targach Technologii dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych prezentuje się 493 firm i przedsiębiorstw z 15 krajów.

Targi Pol-Eco-System można zwiedzać do piątku, 14 października włącznie (w czwartek od 9:00 do 17:00, w piątek do 15:00) w pawilonach 5, 5A, 8, 8A, 7A, 10 oraz 15. Jednorazowe bilety wstępu kosztują 12 i 20 złotych dla profesjonalistów i 80 zł dla szerokiej publiczości.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

do 26-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów - targi kulinarne

do 25-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

25

wrz

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie muzykalia - koncert z utworami Grzegorza Ciechowskiego

26

wrz

do 28-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"MAMMA MIA SHOW"- koncert przy znanych przebojach polskich i światowych z lat 80`

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: