Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bliskie spotkania z kulturą, czyli podróże dookoła świata - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bliskie spotkania z kulturą, czyli podróże dookoła świata
10-10-2016 01:23   Janusz Ludwiczak
W ramach cyklu "Bliskie spotkania z kulturą, czyli podróże dookoła świata" Ashmeet Singh, Indus mieszkający i studiujący w Poznaniu opowie o swoim kraju, ludziach, kuchni i ciekawostkach z tej części świata.

We wtorek o godz. 18:30 w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Bliskie spotkania z kulturą, czyli podróże dookoła świata". Jako drugi o swoim kraju, ludziach, kuchni i ciekawostkach z tej części świata, opowie Ashmeet Singh, Indus mieszkający i studiujący w Poznaniu.

Podróżowanie po świecie to doskonały sposób na poszerzanie horyzontów, poznawanie samego/ej siebie, zdobywanie wiedzy i umiejętności. To także wspaniała okazja do spotkania nowych ludzi, których historie mogą zainspirować nas samych. Nie zawsze jednak mamy możliwość ruszenia w daleką podróż i wtedy pozostaje wędrowanie palcem po mapie. Albo… Spotkanie z osobą, która zna wybrany, odległy kraj od podszewki – wyjaśnia Kasia Wiecheć z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim i angielskim. Mile widziani są wszyscy, bez względu na (nie)znajomość języków obcych. Wstęp wolny.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: