Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Utrudnienia na Wyspiańskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Utrudnienia na Wyspiańskiego
08-10-2016 01:05   Janusz Ludwiczak
W związku z budową przyłącza cieplnego do 22 października nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Wyspiańskiego, Ułańskiej i Jarochowskiego.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu w dniach 8-13 października miejscowo zawężona będzie jezdnia i chodnik ul. Wyspiańskiego na wschód od skrzyżowania oraz czasowo utrudniony może być dojazd do posesji przy ul. Wyspiańskiego 25.

Od 14 do 22 października miejscowo wyłączona zostanie jezdnia wschodnia ul. Ułańskiej przy skrzyżowaniu oraz skręt w prawo z ul. Wyspiańskiego w Ułańską. W końcowym etapie prac przejazd przez ul. Wyspiańskiego w rejonie skrzyżowania odbywać się będzie jednym pasem po płycie przejazdowej.

Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h, sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu zostanie wyłączona, a ruch w razie potrzeby będzie sterowany ręcznie.


Komentarze (2)

08-10-2016 20:08:43
M.
Od rowerów jest Oficer Rowerowy.
08-10-2016 12:03:36
morlock
MIR to ten od rowerów? Proszę mnie sprostować bo nie śledzę na bieżąco co mi Miasto odpindala podczas mojej nieobecności. Miejski Podobno Inżynier a nie wie czym są wyjazdy z Grunwaldu, Łazarza?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: