Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pogorzelcy z Kolejowej muszą się przeprowadzić - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pogorzelcy z Kolejowej muszą się przeprowadzić
08-10-2016 00:34   Janusz Ludwiczak
22 mieszkańców kamienicy przy ul. Kolejowej 46 musi opuścić hotel przy ul. Łozowej, w których uzyskali schronienie po tym, jak na poddaszu wybuchł pożar, a budynek został wyłączony z użytkowania.

Pogorzelcy z Kolejowej pierwotnie w hotelu na Łozowej mieli być do końca października. Z dnia na dzień dowiedzieli się, że będą musieli przeprowadzić się do hotelu Olimpia przy Taborowej.

Mieszkańcy muszą opuścić hotel przy Łozowej ze względu na to, że wcześniej były w nim zarezerwowane miejsca. 22 lokatorów kamienicy zostanie przeniesionych do hotelu Olimpia o wyższym standardzie – powiedział Maciej Kubiak z Centrum Zarządzania Kryzysowego dla Miasta Poznania.

Jak już informowaliśmy lokatorzy przy ul. Kolejowej 46, w której równo tydzień temu wybuch pożar będą mogli wrócić do swoich domów dopiero, gdy zakończą się przeglądy techniczne, a zgodę na użytkowanie wyda inspektor nadzoru budowlanego. Może to nastąpić nawet w listopadzie. Przyczyny wybuchu pożaru wyjaśniają policyjni kryminalni. Według nieoficjalnych informacji najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: