Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzięki szybkiej interwencji policjantów 23-letni mieszkaniec Grunwaldu uniknął samobójstwa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzięki szybkiej interwencji policjantów 23-letni mieszkaniec Grunwaldu uniknął samobójstwa
30-09-2016 07:27   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci po otrzymaniu informacji, że jeden z mieszkańców Grunwaldu chce popełnić samobójstwo, bezzwłocznie pojechali do jego mieszkania by odwieźć go od tej decyzji. Tam nikogo nie zastali. 23-latka odnaleźli blisko sto kilometrów od miasta. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W środę, 28 września policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald otrzymali zgłoszenie, że mieszkaniec poznańskiego Grunwaldu, nosi się z zamiarem targnięcia na swoje życie. Jak wynikało z relacji zgłaszającej, 23-latek będąc sam w domu postanowił odebrać sobie życie.

Policjanci bezzwłocznie ruszyli mężczyźnie na pomoc. Po chwili byli już na miejscu. W mieszkaniu mężczyzny nie zastali lecz mimo tego na tym swoich działań nie zakończyli. W rozmowie z rodziną mężczyzny funkcjonariusze ustalili, że może on się znajdować nad jeziorem w powiecie gnieźnieńskim blisko sto kilometrów od Poznania. Informacje te się potwierdziły. Policjanci z poznańskiego Grunwaldu wraz ze swoimi kolegami ze słupeckiego komisariatu odnaleźli 23-latka idącego przez las w stronę jeziora – wyjaśnia Patrycja Banaszak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Po przyjeździe na miejsce karetki pogotowia mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: