Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzięki szybkiej interwencji policjantów 23-letni mieszkaniec Grunwaldu uniknął samobójstwa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzięki szybkiej interwencji policjantów 23-letni mieszkaniec Grunwaldu uniknął samobójstwa
30-09-2016 07:27   redakcja, Komenda Miejska Policji w Poznaniu
Policjanci po otrzymaniu informacji, że jeden z mieszkańców Grunwaldu chce popełnić samobójstwo, bezzwłocznie pojechali do jego mieszkania by odwieźć go od tej decyzji. Tam nikogo nie zastali. 23-latka odnaleźli blisko sto kilometrów od miasta. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W środę, 28 września policjanci z Komisariatu Policji Poznań Grunwald otrzymali zgłoszenie, że mieszkaniec poznańskiego Grunwaldu, nosi się z zamiarem targnięcia na swoje życie. Jak wynikało z relacji zgłaszającej, 23-latek będąc sam w domu postanowił odebrać sobie życie.

Policjanci bezzwłocznie ruszyli mężczyźnie na pomoc. Po chwili byli już na miejscu. W mieszkaniu mężczyzny nie zastali lecz mimo tego na tym swoich działań nie zakończyli. W rozmowie z rodziną mężczyzny funkcjonariusze ustalili, że może on się znajdować nad jeziorem w powiecie gnieźnieńskim blisko sto kilometrów od Poznania. Informacje te się potwierdziły. Policjanci z poznańskiego Grunwaldu wraz ze swoimi kolegami ze słupeckiego komisariatu odnaleźli 23-latka idącego przez las w stronę jeziora – wyjaśnia Patrycja Banaszak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Po przyjeździe na miejsce karetki pogotowia mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: