Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przebudowa Rynku Łazarskiego z budżetu obywatelskiego? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przebudowa Rynku Łazarskiego z budżetu obywatelskiego?
28-09-2016 08:02   Janusz Ludwiczak
Plac do street workoutu w Parku Kasprowicza, Nowy Rynek Łazarski, poprawa bezpieczeństwa na ul. Kasprzaka, renowacja kamienicy przy dawnej kawiarni Hortex, remont łącznica między ulica Stablewskiego i Potworowskiego, aplikacja mobilna - przewodnik po Łazarzu, odnowa chodników i zieleni na Jarochowskiego, rewitalizacja zabytkowego ogrodzenia "przedgródka" przy kamienicy na Matejki, rowerowy Łazarz łazarskie dzieci i młodzież idą do teatru i na zajęcia sportowe – to projekty zgłoszone do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2017.

Do 11 września mieszkańcy Poznania mogli zgłaszać projekty do przyszłorocznej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. W szóstej edycji programu do rozdania będzie 1 190 000 złotych dla rejonu obejmującego Jeżyce i Łazarz w ramach projektów rejonowych oraz 3 mln zł w ramach projektów ogólnomiejskich.

Do 21 października potrwa opiniowanie zgłoszonych projektów przez wydziały merytoryczne Urzędu Miasta oraz Rady Osiedli. Następnie od 24 do 30 października prowadzone będą odwołania, które do 7 listopada weryfikować będą miejscy urzędnicy. W środę, 9 listopada zostanie wylosowana kolejność projektów na karcie do głosowania. Samo głosowanie rozpocznie się 16 listopada i potrwa do 30 listopada. Ogłoszenie wyników Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2017 nastąpi w pierwszej połowie grudnia.

Plac do street workoutu w Parku Kasprowicza, Nowy Rynek Łazarski, poprawa bezpieczeństwa na ul. Kasprzaka, renowacja kamienicy przy dawnej kawiarni Hortex, remont łącznica między ulica Stablewskiego i Potworowskiego, aplikacja mobilna - przewodnik po Łazarzu, odnowa chodników i zieleni na Jarochowskiego, rewitalizacja zabytkowego ogrodzenia "przedgródka" przy kamienicy na Matejki, rowerowy Łazarz łazarskie dzieci i młodzież idą do teatru i na zajęcia sportowe – to projekty, które zostały zatwierdzone i zaakceptowane przez Gabinet Prezydenta i Urząd Miasta Poznania.

Opisy już zatwierdzonych projektów można znaleźć na stronach internetowych Urzędu Miasta.


R E K L A M A

Komentarze (1)

28-09-2016 13:22:16
Andrzej
Po co te projekty jak i tak nie zostaną zrealizowane - popatrzmy na zeszłe lata - ile z tych projektów zostało wykonanych zgodnie z planem?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: