Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Aż ślinka cieknie... najsmaczniejsze Targi do czwartku {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Aż ślinka cieknie... najsmaczniejsze Targi do czwartku {GALERIA ZDJĘĆ}
27-09-2016 09:13   Janusz Ludwiczak
Ponad 1,2 tys. wystawców z 30 krajów przedstawia swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych "Polagra Food", Międzynarodowych Targach Gastronomii "Polagra Gastro", Targach Wyposażenia Hoteli "Invest Hotel", Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych "Polagra Tech", Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu "Logipak" oraz Międzynarodowych Targach Pakowania i Etykietowania "Taropak", które do czwartku potrwają na MTP.

Szynki, kiełbasy, dania kuchni regionalnych, pokazy cukiernicze, wypieki chleba na żywo - to tylko kilka z wielu atrakcji, jakie czekają do czwartku na zwiedzających.

W ramach Polagry odbywa się m.in. 16. edycja Kulinarnego Pucharu Polski, mistrzostwa baristów czy pokazy kulinarno-cukiernicze uznanych mistrzów polskiej gastronomii.

Targi można zwiedzać do czwartku włącznie w godz. od 9:00 do 17:00 (ostatniego dnia imprezy do 16). Jednorazowe bilety wstępu kosztują 33 złote (po rejestracji w kasie).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

do 26-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów - targi kulinarne

do 25-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

25

wrz

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie muzykalia - koncert z utworami Grzegorza Ciechowskiego

26

wrz

do 28-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"MAMMA MIA SHOW"- koncert przy znanych przebojach polskich i światowych z lat 80`

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: