Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Memoriał im. Macieja Zawiei w piłce siatkowej kadetów i młodzików odbył się w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Memoriał im. Macieja Zawiei w piłce siatkowej kadetów i młodzików odbył się w Arenie
25-09-2016 08:15   Janusz Ludwiczak
Młodzi siatkarze w wieku od 15 do 19 lat z Gdyni, Nakła, Krotoszyna, Kalisza i Poznania wzięli udział w I Memoriale im. Macieja Zawiei, który odbył się w sobotę w Arenie.

Zawody rozgrywane były równocześnie na trzech boiskach. Turniej poświęcony był Maciejowi Zawiejowi, tragicznie zmarłego radnego miasta Poznania, wielkiego miłośnika sportu.

Celem turnieju jest przygotowanie zawodników do zbliżających się rozgrywek mistrzowskich. Zawody odbywają się w dwóch kategiorach: dla kadetów w wieku 18-19 lat, którzy przyjechali z Gdyni, Nakła i Poznania oraz w kategorii młodziaków dla chłopców w wieku 15-16 lat, którzy są z zespołów z Krotoszyna, Kalisza i Poznania. Rozgrywki kadetów odbywają się do trzech setów, dla młodziaków mecze rozgrywane są do dwóch wygranych lub do tie-breaku w przypadku remisu – powiedział Andrzej Bielerzewski, prezes UKS Rataje.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: