Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od Pomorza po Tatry – lody o smaku buraków i kaszy gryczanej, wódka kur***ca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od Pomorza po Tatry – lody o smaku buraków i kaszy gryczanej, wódka kur***ca
25-09-2016 07:29   Janusz Ludwiczak
Lin i tolpyga, gałka owcza, sorbet z buraków, lody o smaku kaszy gryczanej – to i wiele innych smakołyków z różnych regionów Polski można skosztować podczas targów Smaki Regionów, które do wtorku odbywać będą się w pawilonach MTP.

Na targach Smaki Regionów znajdziemy nie tylko rogale świętomarcińskie, oscypki, cebularz lubelski czy oblaty śląskie, ale również kaszankę po kaszubsku, krupniok, miód drahimski, chleb na zakwasie z Kurpiów, swojską kiełbasę z Podlasia. Na jednym ze stoisk znajdziemy również regionalne wódki o nazwie "Kur***ca".

Na targach najmłodsi mogą spróbować swoich sił jako piekarz i upiec bułki. Nie brakje również pokazów kulinarnych i degustacji.

Targi Smaki Regionów można odwiedzać do wtorku, 27 września włącznie w godz. od 9:00 do 17:00 w pawilonie nr 1 i 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp wolny (wejście przez Hol Południowy od ul. Głogowskiej - na przeciwko nowej trasy PeSTki lub przez pawilon MP2 na vis a vis Dworca Zachodniego).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: