Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od Pomorza po Tatry – lody o smaku buraków i kaszy gryczanej, wódka kur***ca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od Pomorza po Tatry – lody o smaku buraków i kaszy gryczanej, wódka kur***ca
25-09-2016 07:29   Janusz Ludwiczak
Lin i tolpyga, gałka owcza, sorbet z buraków, lody o smaku kaszy gryczanej – to i wiele innych smakołyków z różnych regionów Polski można skosztować podczas targów Smaki Regionów, które do wtorku odbywać będą się w pawilonach MTP.

Na targach Smaki Regionów znajdziemy nie tylko rogale świętomarcińskie, oscypki, cebularz lubelski czy oblaty śląskie, ale również kaszankę po kaszubsku, krupniok, miód drahimski, chleb na zakwasie z Kurpiów, swojską kiełbasę z Podlasia. Na jednym ze stoisk znajdziemy również regionalne wódki o nazwie "Kur***ca".

Na targach najmłodsi mogą spróbować swoich sił jako piekarz i upiec bułki. Nie brakje również pokazów kulinarnych i degustacji.

Targi Smaki Regionów można odwiedzać do wtorku, 27 września włącznie w godz. od 9:00 do 17:00 w pawilonie nr 1 i 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wstęp wolny (wejście przez Hol Południowy od ul. Głogowskiej - na przeciwko nowej trasy PeSTki lub przez pawilon MP2 na vis a vis Dworca Zachodniego).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: