Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Moście Dworcowym powstanie 21-piętrowy apartamentowiec - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Moście Dworcowym powstanie 21-piętrowy apartamentowiec
23-09-2016 07:41   Janusz Ludwiczak
Pod koniec roku rozpocznie się budowa wieżowca mieszkalnego, który stanie przy zbiegu Towarowej i Mostu Dworcowego, obok biurowca Delta i powstającego budynku Omega 3. Nowy budynek będzie mieć 73 metry wysokości.

Przy ul. Towarowej 37 kończy się budowa kolejnego wysokościowca - Omega 3, który będzie mieć 17 kondygnacji. Na pięciu piętrach znajdą się biura, a na pozostałych kondygnacjach mieszkania. Inwestycja ma być gotowa pod koniec kwietnia przyszłego roku.

Inwestor, firma Ataner obok biurowca Delta, przy Moście Dworcowym planuje na przełomie tego i przyszłego roku rozpocząć budowę najwyższego apartamentowca w Poznaniu.

Budynek przy Towarowej 39 będzie 22–kondygnacyjnym wieżowcem usługowo-mieszkalnym, w którym usługi zajmą parter i pierwsze piętro, a pozostałe 20 pięter zostanie przeznaczone na mieszkania. Wieżowiec będzie miał 73 metry wysokości. Pod nim, tak jak pod pozostałymi obiektami przy Towarowej, znajdzie się dwupoziomowy podziemny parking. Wieżowiec zaprojektowany, podobnie jak pozostałe budynki przy Towarowej w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich, ma mieć smukłą i nowoczesną sylwetkę. Stanowić będzie architektoniczną dominantę kompleksu mieszkalno-biurowego – tłumaczy Przemysław Czamański, kierownik działu marketingu Ataner.

Inwestor planuje również na swojej działce przy Delce postawić jeszcze niższy, 5-cio kondygnacyjny budynek biurowy, który ma być połączony z powstającym obiektem przy Towarowej 37.


R E K L A M A

Komentarze (1)

23-09-2016 09:37:57
RAUBER
O ile lubię Atanera (może poza tym chamskim, kanciatym czymś na św. Marcin), to widoku z okna na sziti center bym nie zniósł.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: