Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bezpieczna dzielnica - bezpieczny mieszkaniec - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bezpieczna dzielnica - bezpieczny mieszkaniec
21-09-2016 00:53   Janusz Ludwiczak
W czwartek w Komisariacie Policji Poznań-Grunwald przy ul. Rycerskiej 2 odbędzie się spotkanie "Bezpieczna dzielnica – bezpieczny mieszkaniec", podczas którego przedstawiciele rad osiedli będą rozmawiać z bezpieczeństwie i porządku publicznym na poszczególnych grunwaldzkich osiedlach.

Program "Bezpieczna dzielnica-bezpieczny mieszkaniec", który realizowany jest wspólnie z Komendą Miejską Policjiw w Poznaniu, Strażą Miejską, Wydziałem Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania a także radami osiedli ma na celu poprawę stanu bezpieczeństwa Poznania, obniżenie stopnia przestępczości, ograniczenie zjawisk powodujących uciążliwość dla mieszkańców w życiu codziennym, inicjowanie i rozwijanie współpracy między społecznością lokalną a jednostkami odpowiedzialnymi za stan bezpieczeństwa czy wspólne wytypowanie i zrealizowanie zadań mających na celu poprawę stanu bezpieczeństwa.

W czwartek, 22 września o godz. 17:00 w Komisariacie Policji Poznań–Grunwald przy ul. Rycerskiej 2a odbędzie się kolejne spotkanie "Bezpieczna dzielnica – bezpieczny mieszkaniec", podczas którego przedstawiciele rad osiedli będą rozmawiać z bezpieczeństwie i porządku publicznym na poszczególnych grunwaldzkich osiedlach. Spotkanie otwarte jest również dla mieszkańców.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

do 26-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Smaki Regionów - targi kulinarne

do 25-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

25

wrz

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie muzykalia - koncert z utworami Grzegorza Ciechowskiego

26

wrz

do 28-09-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

27

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"MAMMA MIA SHOW"- koncert przy znanych przebojach polskich i światowych z lat 80`

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: