Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Bezpieczna dzielnica - bezpieczny mieszkaniec - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Bezpieczna dzielnica - bezpieczny mieszkaniec
21-09-2016 00:53   Janusz Ludwiczak
W czwartek w Komisariacie Policji Poznań-Grunwald przy ul. Rycerskiej 2 odbędzie się spotkanie "Bezpieczna dzielnica – bezpieczny mieszkaniec", podczas którego przedstawiciele rad osiedli będą rozmawiać z bezpieczeństwie i porządku publicznym na poszczególnych grunwaldzkich osiedlach.

Program "Bezpieczna dzielnica-bezpieczny mieszkaniec", który realizowany jest wspólnie z Komendą Miejską Policjiw w Poznaniu, Strażą Miejską, Wydziałem Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania a także radami osiedli ma na celu poprawę stanu bezpieczeństwa Poznania, obniżenie stopnia przestępczości, ograniczenie zjawisk powodujących uciążliwość dla mieszkańców w życiu codziennym, inicjowanie i rozwijanie współpracy między społecznością lokalną a jednostkami odpowiedzialnymi za stan bezpieczeństwa czy wspólne wytypowanie i zrealizowanie zadań mających na celu poprawę stanu bezpieczeństwa.

W czwartek, 22 września o godz. 17:00 w Komisariacie Policji Poznań–Grunwald przy ul. Rycerskiej 2a odbędzie się kolejne spotkanie "Bezpieczna dzielnica – bezpieczny mieszkaniec", podczas którego przedstawiciele rad osiedli będą rozmawiać z bezpieczeństwie i porządku publicznym na poszczególnych grunwaldzkich osiedlach. Spotkanie otwarte jest również dla mieszkańców.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

do 22-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Common Future - Kongres Odbudowy Ukrainy

23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: