Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Energetycznie w Parku Kasprowicza. Arena rozbłysła na tęczowo {FILM} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Energetycznie w Parku Kasprowicza. Arena rozbłysła na tęczowo {FILM}
11-09-2016 22:23   Janusz Ludwiczak
Poznański Dzień Energii odbył się w sobotę w Parku Kasprowicza. Przed Areną odbyły się zajęcia edukacyjne, kursy zumby, spiningu czy warsztaty naukowe, podczas których studenci Politechniki pokazywali jak stworzyć prąd z niczego.

Podczas pikniku w Parku Kasprowicza poznaniacy mogli dowiedzieć się, jakie możliwości dają odnawialne źródła energii, jak świadomie i racjonalnie gospodarować energią, a także jak sami możemy ją wytwarzać i odzyskiwać. Praktycznych porad do wykorzystania w codziennym życiu udzielali eksperci. W strefie laboratoryjnej studenci Politechniki Poznańskiej pokazywali, jak stworzyć prąd z niczego.

Poznański Dzień Energii wpisuje się w politykę energetyczną miasta, chcemy poprawiać naszą efektywność energetyczną i kształtować świadomość poznaniaków w tym zakresie – powiedział Tomasz Lewandowski, zastępca prezydenta Poznania.

Celem Poznańskiego Dnia Energii była edukacja mieszkańców oraz promowanie ekologicznego i racjonalnego użytkowania energii.

W trakcie wydarzenia przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na rzecz osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Amatrice we Włoszech.

Piknik zakończył wieczorny koncert Margaret oraz pokaz świetlny. W sobotę wieczorem Arena rozbłysła na tęczowo.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

gru

15:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Świąteczna Eka" - międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Zimowa przygoda"w wykonaniu Teatru Krokodyl. Spektakl bedzie tłumaczony na język migowy

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Debata "Wolność -kocham i rozumiem"

07

gru

10:00
Łazarz
"Śladami Kroniki" - wycieczka z przewodnikiem:
School of Form - Cmentarz żydowski - Budynek Magnolii - Park Wilsona - skrzyżowanie ul. Głogowskiej z ul. Berwińskiego - Rynek Łazarski - Katolicka

10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: