Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Energetycznie w Parku Kasprowicza. Arena rozbłysła na tęczowo {FILM} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Energetycznie w Parku Kasprowicza. Arena rozbłysła na tęczowo {FILM}
11-09-2016 22:23   Janusz Ludwiczak
Poznański Dzień Energii odbył się w sobotę w Parku Kasprowicza. Przed Areną odbyły się zajęcia edukacyjne, kursy zumby, spiningu czy warsztaty naukowe, podczas których studenci Politechniki pokazywali jak stworzyć prąd z niczego.

Podczas pikniku w Parku Kasprowicza poznaniacy mogli dowiedzieć się, jakie możliwości dają odnawialne źródła energii, jak świadomie i racjonalnie gospodarować energią, a także jak sami możemy ją wytwarzać i odzyskiwać. Praktycznych porad do wykorzystania w codziennym życiu udzielali eksperci. W strefie laboratoryjnej studenci Politechniki Poznańskiej pokazywali, jak stworzyć prąd z niczego.

Poznański Dzień Energii wpisuje się w politykę energetyczną miasta, chcemy poprawiać naszą efektywność energetyczną i kształtować świadomość poznaniaków w tym zakresie – powiedział Tomasz Lewandowski, zastępca prezydenta Poznania.

Celem Poznańskiego Dnia Energii była edukacja mieszkańców oraz promowanie ekologicznego i racjonalnego użytkowania energii.

W trakcie wydarzenia przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na rzecz osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Amatrice we Włoszech.

Piknik zakończył wieczorny koncert Margaret oraz pokaz świetlny. W sobotę wieczorem Arena rozbłysła na tęczowo.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: