Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Olimpii zorganizują "Slot Art Day" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Olimpii zorganizują "Slot Art Day"
25-08-2016 04:52   Janusz Ludwiczak
Warsztaty kawowe, biżuteria tekstylna, taniec współczesny, rysunek i wykład "Zraniona Syria" – na te i inne zajęcia zaprasza w najbliższą sobotę Fundacja ID. W ramach projektu Neo-Lazarsu w budynku dawnego kina Olimpia odbędzie się "Slot Art Day".

Podobnie jak miało to miejsce pod koniec czerwca również w najbliższą sobotę w budynku dawnego kina Olimpia przy zbiegu ulic Matejki i Grunwaldzkiej odbędzie się "Slot-ART-Day".

Slot-ART-Day to dzień pełen ciekawych, twórczych działań dla każdego, kto zechce swoich sił spróbować w wybranych dziedzinach sztuki - fotografii, rysunku, projektowaniu, tańcu, a także dla tych, którzy zechcą popracować nad wydajnością swojego głosu, sztuką tworzenia poezji nowoczesnej, zagrać na skrzypcach i wykonać biżuterię – zapowiada Kacper Jah`El, Fundacja ID.

Od godz. 12:00 do 14:00 będzie można wziąć udział w zajęciach z emisji głosu, biżuterii tekstylnej, warsztatach parzenia kawy czy nauki gry na skrzypcach. Od 14:15 do 16:15 odbędą się zajęcia tańca współczesnego, rysunku, fotografii, wystawiennictwa i druku fotografii.

O godz. 17:00 na wykład "Zraniona Syria" zapraszają Lena Afessa i Nidal Habib. Po nim wyświetlony zostanie film Marcela Łozińskiego "Ćwiczenia warsztatowe".

Na zakończenie od godz. 20:30 do 22:00 organizatorzy przygotowali "Open Mic".

Będzie można przedstawić każdy rodzaj twórczości, nie tylko muzyczny. Można nawet przeczytać fragment ulubionej książki lub zaprezentować swoje prace fotograficzne, rysunkowe, albo opowiedzieć historię z życia lub dowcip – zapowiada Kacper Jah`El z Neo-Lazarus.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, wymagane są jednak zapisy: neolazarus@fundacjaid.org.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
23

sie

do 24-08-2019
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-08-2019
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni - w godz. 20:00-2:00
Koncert na misach tybetańskich i gongu: 21:00, 21:45, 22:30, 23:15

25

sie

Park Wilsona
XIII Światowe Spotkania z Kulturą Romską

27

sie

do 28-08-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - jesień/zima 2019/2020

16:00
Pływalnia letnia Park Kasprowicza 1
Łazarski Wyścig Australijski - zawody pływackie dla dzieci i młodzieży

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: