Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Palacza ruch wahadłowy, na skrzyżowaniu Roosevelta i Bukowskiej wyłączą światła - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Palacza ruch wahadłowy, na skrzyżowaniu Roosevelta i Bukowskiej wyłączą światła
22-08-2016 06:41   Janusz Ludwiczak
Kolejne utrudnienia w ruchu czekają kierowców. Do 9 września w związku z budową sieci ciepłowniczej na ul. Palacza wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Z kolei z powodu wdrożenia systemu ITS w obrębie węzła komunikacyjnego Rondo Kaponiera w czwartek, piątek i sobotę wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Głogowskiej.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu od 23 sierpnia do 9 września w związku z przebudową systemu ciepłowniczego wzdłuż ul. Palacza, wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na powyższej ulicy od skrzyżowania z ul. Jarochowskiego do skrzyżowania z ul. Biedrzyckiego.

W początkowych etapach prac wyłączane z ruchu będą fragmenty jezdni po zachodniej stronie skrzyżowania ul. Palacza i Jarochowskiego, sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu zostanie przełączona na sygnał ostrzegawczy. W kolejnych etapach prac zawężane będą krótkie odcinki jezdni północnej ul. Palacza pomiędzy ul. Jarochowskiego i ul. Biedrzyckiego. Na końcowym etapie prac zamknięty zostanie wjazd w ul. Biedrzyckiego od strony ul. Palacza, a wjazd i wyjazd w ul. Biedrzyckiego odbywać się będzie od strony ul. Winklera.

W rejonie prac ruch będzie sterowany ręcznie przez osoby uprawnione, prędkość maksymalna będzie ograniczona do 30 km/godz. i wprowadzane będą miejscowe ograniczenia parkowania.

Z kolei w związku z koniecznością wdrożenia systemu ITS w obrębie węzła komunikacyjnego Rondo Kaponiera od czwartku, 25 sierpnia godz. 10.00 do soboty, 27 sierpnia godz. 20.00 wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Bukowskiej.

W tym okresie wykonywane będą prace w zakresie wymiany szafy sterowniczej i latarni sygnalizacyjnych, co skutkować może tymczasowymi utrudnieniami w ruchu drogowym.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: