Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Powstał skwer kreacji "Małeka" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Powstał skwer kreacji "Małeka"
22-08-2016 05:32   Janusz Ludwiczak
Skwer przy zbiegu ulic Małeckiego, Łukaszewicza i Granicznej zamienił się w "Skwer kreacji - Małeka". W każdy piątek i sobotę odbywają tutaj warsztaty rysunku i malarstwa oraz rzeźby w drewnie, a także treningi twórczości. W ramach akcji do końca września powstanie w tym miejscu portret mieszkańców Łazarza.

Fundacja Otwarta Strefa Kultury oraz Pracownia Łazarska zorganizowały dla Łazarzan i mieszkańców Poznania różnorodne zajęcia artystyczne, które bezpłatnie odbywają się na skwerze przy zbiegu ulic Małeckiego, Łukaszewicza i Granicznej.

Przygotowaliśmy warsztaty rysunku i malarstwa oraz rzeźby w drewnie, a także treningi twórczości oraz dla młodzieży w wieku od 10 do 15 lat treningi twórczości, czyli zajęcia kreatywnego rozwiązywania problemów. Docelowo stworzymy również portret mieszkańców Łazarza – objaśnia Agnieszka Szablikowska–Trusewicz z Otwartej Strefy Kultury "Włącz Łazarz".

Zajęcia odbywają się bezpłatnie. Warsztaty rysunku i malarstwa oraz rzeźby w drewnie prowadzone są w piątki w godz. od 16:00 do 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00 (jeszcze 2, 3, 9 i 10 września). Z kolei treningi twórczości dla młodzieży w wieku od 10 do 15 lat prowadzone są w soboty od 16:00 do 19:00 (3 i 10 września).


Komentarze (1)

22-08-2016 14:09:13
eka z małeki
ŁAŁ!!!.I DOCZEKAŁEM SIĘ!!!.Kiedyś był film,wywiad EKI Z MALEKI-to było coś a teraz skwer MAŁEKA!Nie wszyscy koledzy doczekali,ja tak!!!.Nazwy ulicy uzywal Marian Pogasz- Stary Marych----,tez w piosence!!!.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: