Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Powstanie mapa "dziur" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Powstanie mapa "dziur"
18-08-2016 05:08   Janusz Ludwiczak
Rada Osiedla Św. Łazarz postanowiła przygotować mapę "dziur" w jezdni i na chodnikach oraz zapadających się studzienkach.

Przygotowujemy "mapę" dziur w jezdni i na chodnikach oraz zapadających się studzienek na chodnikach. Jest to duża plaga na Łazarzu. Wszystkie sygnały zgłosimy do Zarządu Dróg Miejskich – wyjaśnia Maria Łazarz, przewodnicząca Zarządu Rady Osiedla Św. Łazarz.

Sygnały można do 24 sierpnia na adres e-mail Rady Osiedla Św. Łazarz: Osiedle_Lazarz@um.poznan.pl.

A gdzie na Łazarzu są dziury w jezdniach i chodnikach? Które ulice są w najgorszym stanie? Czekamy na Państwa opinie i komentarze.


Komentarze (5)

20-08-2016 11:59:04
zaskoczona
Nie wiem czy nie u r y w a j a sobie podwozia samochody wjeżdżające w przejazd między Kolejową 30)31 i 32,32a.Dziury są tak wielkie ,że gdy popada można w i o s ł o w a ć..I tak '" można " dojechać i przejść do ul. Lukaszewicza 37.Studzienki jeszcze sprzed kilkudziesięciu lat Można przejść w strone Rynku Łazarskiego .Dalej zapadające się jeszcze studzienki jak kratownice Proszę dojśc do Lukaszewicza 34 -38A i Lukaszewicza 24 .Nieruchomości ocieplone lub ocieplają się , grodzą się , a chodniki , ? Można łamać nogi , a co bedzie zimą ??!!Może ktoś powie to nie nasze.Może , ale chodzić trzeba.To tak ku mieszkańcom tych nieruchomości .Jest lepiej może bedzie jeszcze lepiej.
18-08-2016 22:14:52
poznanianka
To tak gwoli informacji i uważniejszego patrzenia.Idąc chodnikiem ul. Kolejowej i z b l i ż a j ą c się do wysokości K o l e j o w a 22 mocno zapadnięte płytki chodnikowe , tworzące dziurę.W dość dużym zagłębieniu można skręcić nogę.
18-08-2016 16:23:28
super
WOW więc wpierw przez 6 mc będzie robiona kartograficznie mapa dziur . Czyli aż do wiosny. Później zebranie z Ex Prezydentem Grobelnym i urzędasami z Wydziału Oświaty pt " wyciągamy wnioski z poprzednich lat" I za 2 lata przetarg i w trzecim roku wstępne zasypywanie dziur- gdyż kasy nie ma na kostkę .. BRAWO.. BRAWO.. BRAWO.. BRAWO.. BRAWO.. BRAWO.. BRAWO.. BRAWO....>> to tylko jakiś urzedas mógł wzorem z Oświaty kierowniczek takie g,,.,,, no wymyśleć
18-08-2016 14:54:47
zaskoczona
Amicus , tak jest co robi ZDM i Agvanet ??? Czy wiedzą co już remontowali i wymieniali , a co trzeba ująć w n a j b l i ż y c h p l a n a c h .Gdzie należy dokonać przeglądu dla b e z p i e c z e ń s t w a .Rekonesans może zrobię. Ale bez tego wiem ,że w najgorszym stanie jest u l i c a Kolejowa , którą radni zajmują się od lat. Napewno zalecam skupienie się na systematycznej współpracy r a d n y c h z jednostkami przygotowującymi przebudowę ulicy ( potem jej właściwe i terminowe wykonanie ) , a n i ż e l i " bawienie " sie z mapą. Mówi się , rób j e d n o , a d o b r z e!!!!
18-08-2016 13:16:57
Amicus
Szkoda, że ZDM sam nie ma takiej mapy i na bieżąco nie są ów dziury usuwane...
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

07

gru

do 10-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Międzynarodowe Zawody Jeździeckie i Targi Sprzętu Jeździeckiego

Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 11:00-18:00

08

gru

Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Kiermasz bożonarodzeniowy
• klasowe kawiarenki pełne pyszności
• stoiska z rękodziełem
• fotobudka
w godz. 17:00-19:00

15

gru

18:00
II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Charytatywny spektakl świąteczny na podstawie słynnej sztuki "Dziadek do orzechów"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: