Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Piesza wpadła pod tramwaj przy Dworcu Zachodnim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Piesza wpadła pod tramwaj przy Dworcu Zachodnim
16-08-2016 00:55   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Głogowskiej piesza, która przebiegała na czerwonym świetle wpadła pod jadącą "piątkę" w kierunku centrum. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 18:30. 25-latka przebiegając przez przejście dla pieszych na ul. Głogowskiej, przy Dworcu Zachodnim nie zauważyła jadącego tramwaju linii nr 5. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Przerwa w ruchu tramwajowym trwała pół godziny.


ZOBACZ TAKŻE: Piesza wpadła pod tramwaj przy dworcu Poznań Główny

ZOBACZ TAKŻE: Pijany pieszy wpadł pod tramwaj przy Rynku Łazarskim. Bimby nie jeździły Głogowską

ZOBACZ TAKŻE: Piesza wpadła pod tramwaj

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

16-08-2016 17:19:58
eka z małeki
tam jest szaleństwo ze strony pieszych!!!!!.tyle numerów widziałem i zwracałem uwagę szczególnie młodym,bo od dorosłych różne takie słyszałem,żal mi że przez ich głupotę i lekkomyślność niewinny przecież kierowca będzie miał tyle kłopotów nie mówiąc o jego traumie,a nie wspominam o świadkach przecież,czy tam nie można by coś na stałe wykombinować na stałe bo patrole-a są!!!! to niewiele pomogą------szkoda ludzi!!!!!!!!!!.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: