Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od soboty Kaponiera będzie przejezdna. "Ósemka" i "27" nie pojadą przez Teatralkę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od soboty Kaponiera będzie przejezdna. "Ósemka" i "27" nie pojadą przez Teatralkę
10-08-2016 03:37   Janusz Ludwiczak
Od soboty kierowcy będą mogli przejechać przez Rondo Kaponiera. Równocześnie ma rozpocząć się remont torowiska na ul. Fredry. Inaczej z Łazarza do centrum pojadą tramwaje linii nr 8 i 27.

Jak informuje Radio Merkury od najbliższej soboty kierowcy będą mogli jeździć przez Rondo Kaponiera, póki co z zachodu na wschód i ze wschodu na zachód. Możliwy będzie przejazd przez Św. Marcin i Most Uniwersytecki do ul. Roosevelta i Zwierzynieckiej. Dopuszczalny będzie również skręt w lewo w stronę Mostu Teatralnego.

Równocześnie w sobotę ma rozpocząć się remont torowiska na ul. Fredry, na skrzyżowaniu z al. Nioepodległości i ul. Kościuszki. Inaczej z Łazarza do centrum pojadą tramwaje linii nr 8 i 27, które najprawdopodobniej będą kursować objazdem przez Most Uniwersytecki i Św. Marcin ("ósemka" dalej przez Gwarną). Szczegółowe informacje ZTM ma przedstawić w środę.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: