Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od soboty Kaponiera będzie przejezdna. "Ósemka" i "27" nie pojadą przez Teatralkę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od soboty Kaponiera będzie przejezdna. "Ósemka" i "27" nie pojadą przez Teatralkę
10-08-2016 03:37   Janusz Ludwiczak
Od soboty kierowcy będą mogli przejechać przez Rondo Kaponiera. Równocześnie ma rozpocząć się remont torowiska na ul. Fredry. Inaczej z Łazarza do centrum pojadą tramwaje linii nr 8 i 27.

Jak informuje Radio Merkury od najbliższej soboty kierowcy będą mogli jeździć przez Rondo Kaponiera, póki co z zachodu na wschód i ze wschodu na zachód. Możliwy będzie przejazd przez Św. Marcin i Most Uniwersytecki do ul. Roosevelta i Zwierzynieckiej. Dopuszczalny będzie również skręt w lewo w stronę Mostu Teatralnego.

Równocześnie w sobotę ma rozpocząć się remont torowiska na ul. Fredry, na skrzyżowaniu z al. Nioepodległości i ul. Kościuszki. Inaczej z Łazarza do centrum pojadą tramwaje linii nr 8 i 27, które najprawdopodobniej będą kursować objazdem przez Most Uniwersytecki i Św. Marcin ("ósemka" dalej przez Gwarną). Szczegółowe informacje ZTM ma przedstawić w środę.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Psy psom" - rzeźba psów dla psów
w godz. 12:00-16:00

Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
Park(ing) Day Poznań 2019

22

wrz

12:00
Rynek Łazarski
Sprzątanie Łazarza
zbiórka: Skwer Kazimierza Nowaka (Lejek Łazarski

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: