Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Przez żołądek do serca" - w Parku Wilsona będą gotować potrawy z Kolumbii, Jemenu i Wenezueli - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Przez żołądek do serca" - w Parku Wilsona będą gotować potrawy z Kolumbii, Jemenu i Wenezueli
09-08-2016 00:38   Janusz Ludwiczak
Jak smakują narodowe potrawy z Jemenu, Kolumbii i Kuby będzie można o tym przekonać się we wtorkowe popołudnie w Parku Wilsona.

"Przez żołądek do serca", to kulinarne spotkanie w sąsiedzkim gronie. Wspólne gotowanie oraz degustacja przyrządzonych potraw połączone ze "smaczkami" z różnych krajów świata. Tym razem gotować będziemy pod okiem naszych zagranicznych sąsiadów z Kolumbii, Jemenu i Wenezueli. Każdy z nich przygotuje wybrane przez siebie, typowe danie ze swojego kraju – zapowiada Katarzyna Wiecheć z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty.

Wydarzenie odbędzie się we wtorek w godz. od 17:00 do 20:00 w Parku Wilsona (w przypadku deszczu zostanie przeniesione do Inkubatora Kultury Pireus przy zbiegu ulic Głogowskiej i Gąsiorowskich). Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą swoich sztućców i talerzyków. Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim i angielskim.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

18

wrz

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: