Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Kasprowicza odbędzie się wyprzedaż garażowa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Kasprowicza odbędzie się wyprzedaż garażowa
07-08-2016 00:54   Janusz Ludwiczak
W niedzielne popołudnie na terenie ogrodu społecznego przy pływalni letniej odbędzie się wyprzedaż garażowa, podczas której mieszkańcy będą mogli sprzedać lub wymienić niepotrzebne już przedmioty - od ubrań po narzędzia, zabawki czy książki.

Podczas wyprzedaży garażowej będzie można sprzedać lub wymienić się m.in. meblami, naczyniami, sprzętami kuchennymi, narzędziami, odzieżą, butami, książkami oraz innymi drobiazgami i bibelotami.

Wyprzedaż garażowa wyszła z inicjatywy mieszkańców, którzy zaproponowali akcję, w ramach której mogą sprzedać swoje niepotrzebne już rzeczy, począwszy od ubrań po buty, narzędzia domowego użytku, torebki, bibeloty, patelnie czy zabawki – powiedziała Karolina Lewczuk z Kolektywu Kąpielisko.

Wyprzedaż garażowa odbędzie się w niedzielę w godz. od 12:00 do 17:00 w ogrodzie społecznym przy pływalni letniej w Parku Kasprowicza (wejście przy boisku do streetballu).


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: