Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Kasprowicza odbędzie się wyprzedaż garażowa - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Kasprowicza odbędzie się wyprzedaż garażowa
07-08-2016 00:54   Janusz Ludwiczak
W niedzielne popołudnie na terenie ogrodu społecznego przy pływalni letniej odbędzie się wyprzedaż garażowa, podczas której mieszkańcy będą mogli sprzedać lub wymienić niepotrzebne już przedmioty - od ubrań po narzędzia, zabawki czy książki.

Podczas wyprzedaży garażowej będzie można sprzedać lub wymienić się m.in. meblami, naczyniami, sprzętami kuchennymi, narzędziami, odzieżą, butami, książkami oraz innymi drobiazgami i bibelotami.

Wyprzedaż garażowa wyszła z inicjatywy mieszkańców, którzy zaproponowali akcję, w ramach której mogą sprzedać swoje niepotrzebne już rzeczy, począwszy od ubrań po buty, narzędzia domowego użytku, torebki, bibeloty, patelnie czy zabawki – powiedziała Karolina Lewczuk z Kolektywu Kąpielisko.

Wyprzedaż garażowa odbędzie się w niedzielę w godz. od 12:00 do 17:00 w ogrodzie społecznym przy pływalni letniej w Parku Kasprowicza (wejście przy boisku do streetballu).


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

28

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
w godz. 7:00-21:00

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: