Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont schodów na Moście Dworcowym na półmetku - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont schodów na Moście Dworcowym na półmetku
01-08-2016 00:34   Janusz Ludwiczak
Zakończył się remont schodów po wschodniej stronie Mostu Dworcowego. Obecnie budowane są nowe stopnie na wiadukcie od strony ulicy Roosevelta. Inwestycja ma zakończyć się w połowie września i będzie kosztować w sumie 700 tysięcy złotych.

Jak już informowaliśmy we wtorek wyłoniony przez spółkę PKP w przetargu wykonawca rozpocznie budowę ruchomych schodów, którymi niebawem pasażerowie zjadą z dworca Poznań Główny na perony 1, 2 i 3.

Tymczasem na Moście Dworcowym zakończył się remont schodów na północnym wiadukcie od strony ulicy Towarowej. Obecnie ekipy budowlane rozpoczęły budowę nowych stopni od strony ulicy Roosevelta.

W ramach inwestycji, która będzie kosztować 700 tys. zł wyburzone zostaną stare stopnie i wybudowana zostanie nowa konstrukcja dla pieszych na północnym wiadukcie. Zakończenie prac planowane jest najpóźniej do 15 września.

Północny wiadukt Mostu Dworcowego został oddany do użytku 22 grudnia 1992 roku.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: