Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Utrudnień nie ma od końca kwietnia, znaki drogowe ostrzegają o remoncie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Utrudnień nie ma od końca kwietnia, znaki drogowe ostrzegają o remoncie
01-08-2016 00:12   Janusz Ludwiczak
Kierowcy jadący ulicą Kasprzaka w kierunku Hetmańskiej natrafią na znak drogowy ostrzegający przed pracami drogowymi i zwężeniem jezdni. Tymczasem w miejscu, w którym wisi znak nie ma żadnych utrudnień.

Pod koniec kwietnia na ulicy Kasprzaka, na wysokości Morawskiego prowadzone były prace związane z budową przyłącza energetycznego. Prace już dawno zostały zakończone, tymczasem na ul. Kasprzaka (w kierunku Hetmańskiej), tuż za skrzyżowaniem z Sczanieckiej wciąż wisi znak informujący o robotach na drodze oraz zwężeniu jezdni. Sprawę przekazujemy do Zarządu Dróg Miejskich oraz Miejskiego Inżyniera Ruchu.


Fot: Janusz Ludwiczak

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: