Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Strażniczki miejskie w Parku Kasprowicza przypominały właścicielom psów o ich obowiązkach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Strażniczki miejskie w Parku Kasprowicza przypominały właścicielom psów o ich obowiązkach
24-07-2016 22:07   redakcja, Straż Miejska
Funkcjonariuszki Zespołu Profilaktyki Straży Miejskie przeprowadziły w Parku Kasprowicza i okolicznych ulicach akcję "Sam po sobie nie posprzątam!", której celem było przypomnienie właścicielom czworonogów o ich obowiązkach.

W trosce o poprawę bezpieczeństwa, a także czystość chodników, placów i zieleńców promowano należyte zachowanie się podczas spacerów z psem. Przypominano, że obowiązkiem właścicieli psów jest niezwłoczne usuwanie zanieczyszczeń pozostawianych przez czworonogów w obiektach i na terenach przeznaczonych do użytku publicznego. Apelowano aby spacery z psami odbywały się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Przypomniano, że każdy pies musi być prowadzony na smyczy w miejscach publicznych, czyli na podwórzach, skwerach, chodnikach w częściach wspólnych budynków mieszkalnych, w parkach i środkach komunikacji miejskich.

Właściciele psów powinni zawsze stosować się do obowiązujących przepisów i regulaminów obiektów podczas spacerów. Mieszkańców zachęcano do korzystania ze specjalnych psich wybiegów, gdzie mogą puszczać psa bez smyczy. Napotkanym przechodniom wręczano "Poradnik dla odpowiedzialnego właściciela psa" i woreczki na psie odchody.


Komentarze (7)

06-09-2016 13:58:17
eka z małeki
- a co nie pisałem?!!!,takich to trzeba utylizować!!!im szybciej tym bezpieczniejsze będzie społeczeństwo !!!.
06-09-2016 09:29:01
Wienio
Ja olewam paranoików. Pies powinien pobiegać. Co mnie obchodzą obcy ludzie i ich fobie
26-07-2016 14:31:38
eka z małeki
-kiedyś tam niektóre rzeczy uważane za luksusowe i obłożone stosowną wysoką opłatą,jeżeli kogoś stać niech sobie ma,ale niech za to płaci.Skończmy wreszcie z chciejstwem i pobłażaniem,w reakcji na moje uwagi słyszę takie bluzgi,że strach pisać.Uważam,że tylko przez rygorystyczne i bezwzględne postępowanie wobec tzw.psiarzy w naszym KOCHANYM POZNANIU mogłoby poprawić zaistniałą sytuację.I jeszcze pretensje,że psy nie mają się gdzie wybiegać,a ja co na drzewo-amstafy,bulteriery i inne bez kagańców-strach się bać psów czy właścicieli-istna paranoja co nie i niech ktoś mi zaprzeczy.............no nie WIEM...........
26-07-2016 09:21:39
Łazarz
Panie ze SM powinny także informować o używaniu kagańca. Pies z pierwszego zdjęcia powinien go mieć, a Pani powinna dostać mandat za brak należytego zabezpieczenia psa. Ta rasa mimo że "charakter" dany osobnik ma łagodny obowiązkowo powinna nosić w miejscach publicznych kaganiec. Pozrawiam
25-07-2016 17:12:39
wqrzony
było 50 zł na rok opłaty za psa to ją znieśli, powinno być 50 zł na miesiąc to psiarze by się nauczyli sprzątać po swoich pupilach !
25-07-2016 14:23:13
eka z małeki
Może wzorem innych państw wprowadzić rygorystyczne pozwolenia.za wysoką opłatą chęć posiadania piesków w mieście łącznie ze wszystkimi obowiązkowymi opłatami???.Wtedy miasto nie przypominało by wielkiej psiarni!!!!!.Lubię pieski,nie zaprzeczam,ale jak ma być porządek w Mieście to od czegoś trzeba zacząć.Latem to słychać jedną psiarnię.Idąc słyszę jak właściciele przemawiają do piesków i mam poważne wątpliwości czy jako małżonkowie między sobą wymieniają takie czułości,ale sprzątać po ukochanych piesuńciach to już beeeeee,jejku,ale se narobiłem,cooo??????.
25-07-2016 14:18:47
Pytanko
A kto posprząta po Urzędnikach.. którzy szwindluja i robią przekrety
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: