Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zderzenie motocykla z autem na ul. Głogowskiej. Piesza uderzyła w tramwaj na rondzie Jeziorańskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zderzenie motocykla z autem na ul. Głogowskiej. Piesza uderzyła w tramwaj na rondzie Jeziorańskiego
22-07-2016 22:24   Janusz Ludwiczak
Do zderzenia motocykla z samochodem osobowym doszło ok. godz. 19 na ul. Głogowskiej w pobliżu Zachodniej. Z kolei w południe na Rondzie Jeziorańskiego piesza uderzyła w tramwaj.

Do stłuczki auta z motocyklem doszło na ul. Głogowskiej podczas manewru zawracania na wysokości wjazdu na trasę PeSTki. Do szpitala trafił ranny motocyklista. Przez 40 minut tramwaje linii nr 5, 8, 11 i 14 nie jeździły ulicą Głogowską od Mostu Dworcowego do Hetmańskiej. MPK uruchomiło komunikację zastępczą.

Z kolei kilka minut po godz. 12:30 na Rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego piesza, która przebiegała przez torowisko tramwajowe uderzyła w bok jadącej "trzynastki". Poszkodowana trafiła do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut tramwaje linii nr 1, 6, 13, 15 i 17 nie jeździły ulicą Grunwaldzką od Ronda Jeziorańskiego na Budziszyńską i Junikowo. W tym czasie kursowały autobusy "za tramwaj".


Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: