Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie lało przez cały dzień - nawet 90 litrów deszczu na metr kw. Do tego wiatr do 90 km/h - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie lało przez cały dzień - nawet 90 litrów deszczu na metr kw. Do tego wiatr do 90 km/h
14-07-2016 09:39   Janusz Ludwiczak
Instytut Meteorologii i Gospodarni Wodnej oraz Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzegają przed opadami deszczu o silnym natężeniu oraz możliwości wystąpienia silnego wiatru w porywach do 90 km/h.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dwa ostrzeżenia: o intensywnych opadach deszczu występujących przez cały dzień oraz silnym wietrze.

Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów od 35 mm do 50 mm, lokalnie do 90 mm. Strefa opadów będzie się przemieszczała z południa na północ województwa – czytamy w komunikacie IMGW.

Oznacza to, że może spaść do 90 litrów wody na metr kwadratowy. Opadom deszczu towarzyszyć mogą wichury.

Do godz. 23:00 prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, z porywami do 90 km/h, z północnego-zachodu i północy – ostrzega IMGW.

W piątek towarzyszyć będą nam nadal opady deszczu. Temperatura wyniesie 14°C nad ranem, do 19°C w ciągu dnia. Pogoda poprawić ma się dopiero w sobotę. Ma być słonecznie, a termometry wskażą 20 stopni Celsjusza.


Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: "Po powodzi" na dworcu

ZOBACZ TAKŻE: Ulewy (znów) zalały Głogowską i tunel pod dworcem kolejowym

ZOBACZ TAKŻE: Powaliło drzewa na Potworowskiego - zniszczone samochody, ulica nieprzejezdna

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

14-07-2016 14:31:34
morlock
Dziewięćdziesiąt litrów w dobę na łeb Łazarzanina? Kto to wytrzyma? No chyba że o wodę chodzi. Ja czekam aż Puckopodobne i Miejski nierząd wyprowadzą z Łazarza zalęgłych w kamienicach pośród Spółdzielczych bloków trucicieli. Nadal opalane syfem - formaldehydami z ciętych w biały dzień "socjalistycznych" meblościanek kamienice, a raczej ich użytkownicy skutecznie mordują siebie i współmieszkańców naszego Osiedla.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sty

do 19-01-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

19

sty

10:00
Łazarz
Górny Łazarz - spacer z przewodnikiem Michałem Knapowskim
Zbiórka przed Palmiarnią
Organizatorzy: Łazęga poznańska

23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: