Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Centrum Inicjatyw Lokalnych daje mikrogranty na działania w małych ojczyznach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Centrum Inicjatyw Lokalnych daje mikrogranty na działania w małych ojczyznach
11-07-2016 07:40   Redakcja
Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych wspólnie z Urzędem Miasta Poznania organizuje Centrum Inicjatyw Lokalnych – lokalny inkubator aktywności. Przedsięwzięcie ma na celu rozwój wspólnot lokalnych. Projekt umożliwia realizację pomysłu grupy nieformalnej lub organizacji pozarządowej na wydarzenie dla mieszkańców.

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych istnieje od 1990 roku. Dziś jest to najstarszy i największy związek organizacji w Wielkopolsce, zrzeszający ponad dwieście organizacji pozarządowych z całego regionu.

Od lat działamy na rzecz wzmocnienia trzeciego sektora, inicjowania i pomocy w uruchamianiu nowych społecznych inicjatyw, rozwoju i współpracy między organizacjami, wzmocnienia postaw obywatelskich, wymiany doświadczeń związanych z funkcjonowaniem trzeciego sektora. Jako lider ruchu obywatelskiego inspirujemy do społecznych i twórczych działań w obszarze "małych ojczyzn" – wyjaśnia Katarzyna Wiecheć z Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związku Organizacji Pozarządowych.

Centrum Inicjatyw Lokalnych – lokalny inkubator aktywności to przedsięwzięcie, które realizujemy na rzecz rozwoju wspólnot lokalnych. Projekt jest realizowany dzięki współfinansowaniu Urzędu Miasta Poznania oraz jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Umożliwia on realizację pomysłu grupy nieformalnej lub organizacji pozarządowej na wydarzenie dla mieszkańców. Zachęcamy organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne działające na terenie całego śródmieścia, również Łazarza do składania ofert na realizację mikrograntów. Termin upływa 18 lipca – dodaje Katarzyna Wiecheć.

We wtorek, 12 lipca o godz. 12:00 w Centrum Bukowska przy ul. Bukowskiej 27/29 odbędzie się spotkanie informacyjne, dotyczące mikrograntów. Będzie to okazja do zadania pytań dotyczących oferty, działań animacyjnych, rozliczania oferty. Udział jest bezpłatny.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (2)

11-07-2016 11:59:05
Koordynatorka Projektu
Nie, absolutnie nie tylko dla wtajemniczonych. Kolejne spotkanie informacyjne w czwartek o 17:00. Dodatkowo wszystkie pytania można kierować bezpośrednio do mnie na e-mail: katarzyna.wiechec@wrk.org.pl lub telefonicznie: 61 843 89 30. Zapraszam do kontaktu.
11-07-2016 09:40:56
ciekawska
Bardzo dobra inicjatywa i zapewne pożyteczna.Ale , aby w niej uczestniczyć trzeba mieć możliwość z zapoznaniem sie , warunkami jej oferty. S p o t k a n i e już jutro. B a r d z o póżna informacja . Czyżby jak zawsze tylko dla wtajemniczonych i zawsze z tego samego grona ?
Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: