Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Roman Kuster nie jest już komendantem poznańskiej policji - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Roman Kuster nie jest już komendantem poznańskiej policji
11-07-2016 01:26   Janusz Ludwiczak
Mł. insp. Maciej Nestoruk zastąpił insp. Romana Kustera na stanowisku Komendanta Miejskiej Policji w Poznaniu.

Z kolei inspektor Roman Kuster został mianowany nowym zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Będzie odpowiedzialny za służbę pionu prewencji w całym województwie. Tym samym zastąpił on mł. insp. Rafała Kozłowskiego, który przeszedł do Komendy Głównej Policji.

Podczas odbywającej się uroczystości, insp. Roman Kuster pożegnał się ze Sztandarem Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, składając jednocześnie meldunek o zdaniu stanowiska Komendanta jednostki. Przekazanie tej zaszczytnej funkcji związane było z otrzymanym awansem dotyczącym przejęcia obowiązków Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Insp. Roman Kuster podkreślił, że sentyment do policjantów, pracowników i jednostki, którą dowodził – pozostanie w jego sercu na zawsze. Złożył również podziękowania kadrze kierowniczej, a także swoim Zastępcom za olbrzymie wsparcie, którego doświadczał w trakcie ostatnich pięciu lat – wyjaśnia podkom. Zbigniew Paszkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu powierzone zostały mł. insp. Maciejowi Nesterukowi, który do tej pory był zastępcą.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: