Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu Kasprzaka i Chociszewskiego. Auto wjechało w znak - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
  WYBORY ŁAZARSKIE 2019 - niedziela 24 marca 8:00-20:00 gdzie głosować? | mapa obwodów | jak głosować? | kandydaci | serwis informacyjny

Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu Kasprzaka i Chociszewskiego. Auto wjechało w znak
06-07-2016 12:07   Janusz Ludwiczak
Do kolizji samochodu osobowego z dostawczym doszło przed godz. 10 na skrzyżowaniu ulic Chociszewskiego i Kasprzaka. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak Transit wjechał w znak z nazwami ulic.

Dopiero co cztery dni temu na tym samym skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta, a już miał miejsce kolejny wypadek.

Kilka minut przed godz. 10 na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka i Chociszewskiego zderzył się osobowy Volvo XD60 z dostawczym Fordem Transitem. W kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał. Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy wjechały na chodnik, jeden z pojazdów uszkodził znak - słupek z nazwami ulic. Na miejsce przybyła policyjna drogówka. Pogotowie nie było wzywane.


R E K L A M A

Komentarze (5)

08-07-2016 07:21:37
Negatyw
Rada Osiedla jedynie "widzi i rozumie ten problem". Widać mają kiepskie argumenty i nie potrafią walczyć o bezpieczeństwo mieszkańców (!!!).
07-07-2016 20:28:38
norbi
Jak ktoś zginie to wreszcie założą światła. Szkoda tylko, że ktoś zapłąci za to wcześniej życiem.
07-07-2016 08:32:57
Chociszewskiego
Czy ktoś w końcu zrozumie, że Chociszewskiego nie jest bezpieczną ulicą? Od Głogowskiej po Reymonta są same kwiatki, a zbyt duża prędkość aut tylko "pomaga" w kolizjach i wypadkach. Tam mieszka bardzo dużo starszych osób i dzieci, które chodzą do okolicznych szkół - co takiego musi się stać by ktoś z Rady osiedla zdał sobie sprawę ze skali problemu?
06-07-2016 14:34:56
Agus
Światła nie są potrzebne - potrzebne są mózgi dla tych bezmózgowców co powodują wypadki na tej krzyżówce - pewnie wszystko na zasadzie: "bo zdążę"... "a tam wcisnę się niecha hamuje" itp.
06-07-2016 12:57:34
mieszkaniec
Jak ktoś tutaj zginie może dopiero wyciągnięte zostaną wnioski. Nie zmienia to faktu, że baranów na drogach jest coraz więcej. Gdyby wszyscy jeździli ostrożnie i zgodnie z przepisami nie byłoby wypadków.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

mar

do 23-03-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Sakralia" - Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„ZIMY ŻAL”- widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". Artyści wspólnie z publicznością wykonają utwory nawiązujące do przełomu zimy i wiosny. Go

24

mar

Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
►WIĘCEJ: www.wybory2019.lazarz.pl
głosowanie w godz. 8:00-20:00

26

mar

10:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
I Przedszkolny Przegląd Teatralny- z udziałem dzieci ze wszystkich łazarskich przedszkoli.

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki z „KRAINY ŁAGODNOŚCI” zaśpiewa Tomasz Bateńczuk
(bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie od 4.03.)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: