Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Śniadanie na dachu z widokiem na Poznań - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Śniadanie na dachu z widokiem na Poznań
28-06-2016 13:23   Janusz Ludwiczak
W niedzielne przedpołudnie na dachu pawilonu nr 15 MTP odbyło się "Śniadanie na dachu". W ramach Malta Festival można było podziwiać panoramę Poznania.

Z okazji Malta Festival już po raz trzeci zorganizowano akcję "Korona Poznania". Chętni mogli wspiąć się na dach pawilonu nr 15, w którym mieści się Sala Ziemi i podziwiać niecodzienną panoramę Poznania.

Korona Poznania polega na zdobywaniu miejskich szczytów niedostępnych na co dzień. Głównym celem jest udostępnienie panoramy dostępnej jedynie do pracowników instytucji i firm. Gościom Malta Festival postanowiliśmy udostępnić możliwość podziwiania panoramy Poznania. Drugim elementem jest integracja poprzez wspinaczkę na miejskie szczyty. Emocje towarzyszące są zdobywaniu górskich szczytów. Wspinaczka odbywała się po schodach, ale również drabinach i kratach, nie używaliśmy windy, a własne nogi. W tym roku byliśmy m.in. na biurowcu Andersia Tower i Novel Tower, Okrąglaku czy dachu dawnego Hortexu – powiedział Łukasz Staruskiewicz, Generator Malta.

Organizatorzy przygotowali również "Śniadanie na dachu", podczas którego nie brakowało kanapek, jajek, kiełbasek i także zdrowych przekąsek, m.in. soczystych arbuzów.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sztab 30. finału WOŚP

01

lut

do 04-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Budma 2022" - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury
"Intermasz" - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
"Kominki" - Międzynarodowe Targi Komi

11

lut

do 13-02-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: