Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wiesław Banaś będzie wicedyrektorem Wydziału Oświaty - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wiesław Banaś będzie wicedyrektorem Wydziału Oświaty
23-06-2016 01:12   Janusz Ludwiczak
Z końcem czerwca Wiesław Banaś nie będzie już dyrektorem Gimnazjum nr 50 na Górczynie. Szef "pięćdziesiątki" od lipca obejmie stanowisko zastępcy dyrektora Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania.

Od 1 lipca Wiesław Banaś, dotychczasowy dyrektor Gimnazjum nr 50 im. Lotnictwa Polskiego przy ul. Ściegiennego 10 na Górczynie będzie zastępcą dyrektora Wydziału Oświaty, Przemysława Foligowskiego.

Wiesław Banaś kierował Gimnazjum nr 50 od 8 lat. Od 1 lipca przez najbliższe 10 miesięcy obowiązki dyrektora placówki tej pełnić będzie dotychczasowa wicedyrektor Ligia Przybył. Równocześnie ogłoszony zostanie konkurs na nowego dyrektora szkoły.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: