Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Out Of Time 966" – wspólny koncert Gentelmena i Poznańskiego Chóru Chłopięcego pod Iglicą - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Out Of Time 966" – wspólny koncert Gentelmena i Poznańskiego Chóru Chłopięcego pod Iglicą
21-06-2016 00:37   Janusz Ludwiczak
Światowe gwiazdy reggae: Gentleman i Ky-Mani Marley w towarzystwie Poznańskiego Chóru Chłopięcego oraz orkiestry i znakomitych polskich wokalistów wystąpiły podczas sobotniego koncertu "Out Of Time 966", który odbył się w z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski na Placu Marka pod Iglicą MTP.

Koncert odbył się w dwóch częściach: SYMPHONICAL - ekskluzywnym koncercie Gentlemana w towarzystwie znakomitych gości: Ky-Mani Marleya oraz Alborosiego oraz PERFORM - widowisku muzycznemu z udziałem reprezentantów sceny niezależnej – zespołu Rebeka, Błażeja Króla, Titusa oraz Poznańskiego Chóru Chłopięcego i orkiestry Ars Cameralis pod dyrekcją Jacka Sykulskiego, którzy wspólnie stworzą unikalną formę artystyczną dedykowaną obchodom.

"Out of Time" był kontynuacją projektu "Symphonical Gentleman", który został zaprezentowany 30 kwietnia 2015 roku w Sali Ziemi. Wówczas Gentleman i jego zespół wystąpili z poznańskim Chórem Chłopięcym i orkiestrą Ars Cameralis.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

do 14-08-2022
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Slavic fondness - wystawa | Luntrus
w godz. 14:00-20:00

13

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

20

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

Międzynarodowe Targi Poznańskie
V Ogólnopolski Zlot Czerwonych Samochodów

27

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie
- bezpłatne zajęcia jogi dla wszystkich chętnych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: