Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

3x3 - zagrają dla chorego Bartka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
3x3 - zagrają dla chorego Bartka
09-06-2016 12:33   Janusz Ludwiczak
W sobotę na Orliku przy Arenie odbędzie się już po raz trzeci "Charytatywny Streetball 3x3 dla Bartasa", w trakcie którego będą zbierane fundusze na zakup windy, która jest niezbędna w ułatwieniu funkcjonowania dla niepełnosprawnego Bartka Hollnera, który jest po zawale rdzenia kręgowego.

Charytatywny Turniej "3x3 dla Bartasa" odbędzie się w najbliższą sobotę na Orliku przy Arenie i Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych pryz ul. Jarochowskiego.

Turniej po raz trzeci organizuje na rzecz mojego brata, który jest osobą niepełnosprawną, po zawale rdzenia kręgowego. Jest to rzadka choroba. Brat na szczęście się nie załamał, jest twardy, idzie dalej, niczym się nie przejmuje. Chciałem pomóc bratu, który jest najważniejszą dla mnie osobą, a przy okazji mogłem zorganizować coś co wszystkim pozwoli dobrze się bawić i pomagać razem ze mną. Pierwotnie pierwszy turniej miał być jednorazową akcją, jednakże podczas tej edycji wielu ludzi mówiło mi, bym robił to co roku, ponieważ możemy pomóc wszyscy Bartkowi, a przy tym tak jak wspominałem mieć wiele zabawy i zdrowej sportowej rywalizacji – mówi Marcin Hollner, organizator turnieju.

Turniej rozgrywany będzie w formacie 3 na 3 na jeden kosz. Dodatkowymi zmaganiami będą coroczne konkursy: rzutu z połowy boiska, rzutów za trzy oraz wsadów.

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji jest pokaz gry w koszykówkę na wózkach przez zespół KSS Mustang w składzie którego gra mój brat. Dodatkowo będzie można zobaczyć ciekawe samochody oraz zakupić turniejową koszulkę czy spróbować wypieków wolontariuszy. Cel tegorocznej imprezy? Zbiórka pieniędzy na dofinansowanie budowy windy – dodaje Marcin Hollner.

"Charytatywny Streetball 3x3 dla Bartasa" rozpocznie się o godz. 10.


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: