Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

3x3 - zagrają dla chorego Bartka - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
3x3 - zagrają dla chorego Bartka
09-06-2016 12:33   Janusz Ludwiczak
W sobotę na Orliku przy Arenie odbędzie się już po raz trzeci "Charytatywny Streetball 3x3 dla Bartasa", w trakcie którego będą zbierane fundusze na zakup windy, która jest niezbędna w ułatwieniu funkcjonowania dla niepełnosprawnego Bartka Hollnera, który jest po zawale rdzenia kręgowego.

Charytatywny Turniej "3x3 dla Bartasa" odbędzie się w najbliższą sobotę na Orliku przy Arenie i Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych pryz ul. Jarochowskiego.

Turniej po raz trzeci organizuje na rzecz mojego brata, który jest osobą niepełnosprawną, po zawale rdzenia kręgowego. Jest to rzadka choroba. Brat na szczęście się nie załamał, jest twardy, idzie dalej, niczym się nie przejmuje. Chciałem pomóc bratu, który jest najważniejszą dla mnie osobą, a przy okazji mogłem zorganizować coś co wszystkim pozwoli dobrze się bawić i pomagać razem ze mną. Pierwotnie pierwszy turniej miał być jednorazową akcją, jednakże podczas tej edycji wielu ludzi mówiło mi, bym robił to co roku, ponieważ możemy pomóc wszyscy Bartkowi, a przy tym tak jak wspominałem mieć wiele zabawy i zdrowej sportowej rywalizacji – mówi Marcin Hollner, organizator turnieju.

Turniej rozgrywany będzie w formacie 3 na 3 na jeden kosz. Dodatkowymi zmaganiami będą coroczne konkursy: rzutu z połowy boiska, rzutów za trzy oraz wsadów.

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji jest pokaz gry w koszykówkę na wózkach przez zespół KSS Mustang w składzie którego gra mój brat. Dodatkowo będzie można zobaczyć ciekawe samochody oraz zakupić turniejową koszulkę czy spróbować wypieków wolontariuszy. Cel tegorocznej imprezy? Zbiórka pieniędzy na dofinansowanie budowy windy – dodaje Marcin Hollner.

"Charytatywny Streetball 3x3 dla Bartasa" rozpocznie się o godz. 10.


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: