Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kolejne konsultacje dotyczące drogi rowerowej na Grunwaldzkiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolejne konsultacje dotyczące drogi rowerowej na Grunwaldzkiej
09-06-2016 01:14   Janusz Ludwiczak
Miasto organizuje kolejne spotkania konsultacyjne dla mieszkańców dotyczące budowy dróg rowerowych i wydzielenia torowiska tramwajowego w ciągu ulicy Grunwaldzkiej.

Pierwsze z cyklu spotkań przede wszystkim dla mieszkańców Osiedla Grunwald Południe odbyło się w środę w Szkole Podstawowej nr 74 przy ul. Trybunalskiej. W czwartek odbędą się konsultacje dla mieszkańców Starego Grunwaldu, a w przyszłym tygodniu dla mieszkańców Junikowa.

Celem spotkania jest możliwość dyskusji, zgłaszania pytań i uwag dotyczących planów budowy dróg rowerowych w ulicy Grunwaldzkiej. Przedmiotem całej inwestycji jest budowa dróg rowerowych w ulicy Grunwaldzkiej na odcinku od ronda Skubiszewskiego do skrzyżowania z ulicą Bukowską i Roosevelta oraz połączenie z okolicznymi obszarami – informuje Urząd Miasta Poznania.

W czwartek, 9 czerwca o godz. 18:00 w Zespole Szkół Geodezyjno - Drogowych, przy ul. Szamotulskiej 33 odbędzie się spotkanie konsultacyjno-informacyjne dla mieszkańców Starego Grunwaldu.

Z kolei we wtorek, 14 czerwca o godz. o godz. 17:00 w Gimnazjum nr 58, przy ul. Małoszyńskiej 38 zaplanowano konsultacje dla mieszkańców Junikowa.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: