Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radiesteci udzielali pomocy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radiesteci udzielali pomocy
09-06-2016 00:51   Janusz Ludwiczak
Z pomocy bioenergoterapeutów, zielarzy, specjalistów medycyny naturalnej czy numerologów można było skorzystać podczas drzwi otwartych, które zorganizowało Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego.

Z okazji Dni Łazarza przygotowaliśmy pomoc dla potrzebujących. Specjaliści, radiesteci, bioenergoterapeuci, zielarze udzielają porad, pomocy dla potrzebujących. Jesteśmy najstarszą organizacją zrzeszającą radiestetów. Mamy prawie 80 członków. Co tydzień w Klubie "Krąg" prowadzimy wykłady o różnej tematyce. Jesteśmy klubem z dobrą energią – wyjaśnia Irena Galas, prezes Stowarzyszenia Radiestetów.

Stowarzyszenie Radiestetów im. Czesława Spychalskiego działa od października 1979 roku. Składa się z siedmiu sekcji - radiestezji, bioterapii, numerologii, litoterapii (wspomaganie energetyczne minerałami), piramidiologii, refleksologii oraz aromaterapii i świecowania uszu.

Radiestezja – radios to jest ziemia, to jest promieniowanie geopatyczne i wszystko co nas otacza. Radiestezja jest to odczucie promieniowania. Przyrząd biofizyczny typu różdżka czy wahadło to jest tylko przyrząd, aczkolwiek nastawia się na to promieniowanie i wtedy ten przedmiot odbiera to promieniowanie. Radiestezja łączy się też z naturą i wywodzi się z niej irydoterapia – dodaje Irena Galas.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
IV sesja (budżetowa) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

18

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cudowny chłopak" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: