Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Innowacje, technologie, maszyny, roboty i wydruk trójwymiarowy na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Innowacje, technologie, maszyny, roboty i wydruk trójwymiarowy na Targach
08-06-2016 23:53   Janusz Ludwiczak
Obrabiarki, szlifierki, nowe modele wszechstronnych pras, roboty przemysłowe czy wyciskarki laserowe można oglądać na targach przemysłowych ITM Polska, które odbywają się w dziesięciu pawilonach MTP. Na targach prezentowane są również możliwości druku 3D.

Podczas największych w Polsce targów przemysłowych można zobaczyć efekty pracy inżynierów oraz naukowców z najnowocześniejszych laboratoriów świata. Targi ITM - Innowacje Technologie Maszyny zgromadziły blisko tysiąc wystawców z 27 krajów.

W ramach ośmiu salonów tematycznych: Mach-Tool - Salon Obrabiarek i Narzędzi, Hape - Salon Hydrauliki, Pneumatyki i Napędów, Metalforum - Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysіu Metalowego, Surfex - Salon Technologii Obróbki Powierzchni oraz Welding - Salon Spawalnictwa zobaczymy ekspozycje od wielofunkcyjnych robotów przemysłowych, urządzeń do malowania farbami proszkowymi i aplikacji lakierniczych, poprzez najnowocześniejsze centra obróbcze, ofertę z zakresu metalurgii, odlewnictwa, spawalnictwa, pneumatyki, po utrzymanie ruchu, najnowsze oprogramowanie, środki ochrony zbiorowej i ofertę firm świadczących usługi podwykonawcze.

Nowością jest sekcja 3D, w której wystawcy pokazują możliwości druku trójwymiarowego. Na MTP stanął również motocykl Ducatti oraz prawdziwy bolid F1.

Targi ITM Polska można odwiedzać jeszcze w czwartek w godz. od 9 do 17 i w piątek od 9 do 16. Bilety dla profesjonalistów kosztują 18 zł (28 zł w kasie), dla szerokiej publiczności 80 zł.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: