Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Muzyka Bacha, Wacława z Szamotuł i Gomółki zabrzmiała w kościele Matki Boskiej Bolesnej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Muzyka Bacha, Wacława z Szamotuł i Gomółki zabrzmiała w kościele Matki Boskiej Bolesnej
06-06-2016 01:46   Janusz Ludwiczak
Koncert muzyki kameralnej i instrumentalnej (sakralnej i świeckiej) "Gaude Mater" z udziałem Chóru Kameralnego Państwowej Szkoły Muzycznej II st. oraz zespołów instrumentalnych i solistów Zespołu Szkół Muzycznych już po raz dwunasty odbył się w niedzielny wieczór w kościele Matki Boskiej Bolesnej z okazji Dni Łazarza.

Podczas koncertu muzyki organowej i kameralnej "Gaude Mater" wystąpili soliści i zespoły instrumentalne z Zespołu Szkół Muzycznych przy ul. Głogowskiej oraz Chór Kameralny Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina.

W programie niedzielnego koncertu znalazły się utwory Jana Sebastiana Bacha, L. Boellmanna, M. Gomółki, Wacława z Szamotuł czy G. Holsta.

Koncert "Gaude Mater", który odbył się już po raz dwunasty przygotowała profesor Małgorzata Kwaśnik-Chmielewska, a opiekę artystyczną sprawował Wojciech Michalski, dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

17

paź

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: