Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarskie przedszkolaki zmierzyły się w olimpiadzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarskie przedszkolaki zmierzyły się w olimpiadzie
03-06-2016 15:51   Janusz Ludwiczak
Ponad 200 maluchów wzięło udział w III Łazarskich Międzyprzedszkolnych Zawodach Sportowych, które w piątkowe przedpołudnie odbyły się na terenie Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego. Była to jedna z nielicznych olimpiad, gdzie każdy zawodnik był zwycięzcą i otrzymał medal.

Już po raz trzeci odbyła się łazarska olimpiada przedszkolna, w której wzięło udział ponad 200 dzieci z dziewięciu przedszkoli - nr 25, 32, 39, 44, 48, 51, 89, 90 oraz z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 26.

Każda grupa miała inny kolor koszulek, dzięki temu można było odróżnić poszczególne reprezentacje. Dla młodych sportowców przygotowano w sumie dziesięć konkurencji, wśród których były m.in. przejście przez tunel, strzał do bramki, pchnięcie kulą, ubieranie szafy i przenoszenie woreczka, slalom z jajkiem, koszykówka czy hokej na trawie.

Zawody, w których biorą udział dzieci z grup starszych w wieku 5 i 6 lat mają wymiar dydaktyczny. Są ćwiczenia na równowagę, ogólną sprawność fizyczną i dobrą koordynację ruchów – powiedziała Klaudia Sobecka-Szczęśniak, dyrektor Przedszkola nr 51.

Na przedszkolaków czekały w przerwie zdrowe przekąski. Młodym sportowcom kibicował hipopotam Tim - maskotka Term Maltańskich.

W zawodach każdy uczestnik był zwycięzcą i zdobywcą podium. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a każda drużyna okolicznościowy puchar.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Dom Bajek - warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i opiekunów. Cykl Żywioły. Dla dzieci w wieku 2-5 lat.
- obowiązują zapisy: dom.bajek.poznan@gmail.com

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"In Memoriam - VI łazarski wieczór zaduszkowy

30

paź

10:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Plastyczny Barwami malowane – temat prac „Dyzio marzyciel” - finał

03

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Wietnam" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: