Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ewakuowano hotel Sheraton - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ewakuowano hotel Sheraton
24-05-2016 14:49   redakcja, JRG2
W garażu podziemnym pod budynkiem hotelu Sheraton wybuchł pożar, ewakuowano kilka osób. Na szczęście były to tylko ćwiczenia, jakie przeprowadzili strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 przy ul. Grunwaldzkiej.

W poniedziałek strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 przy ul. Grunwaldzkiej 16a brali udział w ćwiczeniach zorganizowanych w hotelu Sheraton. Głównym celem ćwiczeń była sprawna ewakuacja personelu hotelowego po symulowanym pożarze powstałym w garażu podziemnym budynku. Ponadto strażacy z JRG-2 dokonali kontroli dróg dojazdowych do budynku oraz istniejącego zaopatrzenia wodnego. Po zakończonych działaniach całość ćwiczeń została podsumowana z kierownictwem hotelu. W ćwiczeniach udział brały trzy zastępy SLRr, GCBA 5/32 i SCD-32.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: