Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na środku skrzyżowania Głogowskiej i Hetmańskiej zepsuł się helmut - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na środku skrzyżowania Głogowskiej i Hetmańskiej zepsuł się helmut
24-05-2016 00:26   Janusz Ludwiczak
Przez prawie pół godziny tramwaje nie dojeżdżały na Górczyn w poniedziałkowe popołudnie po tym, jak na środku skrzyżowania ulic Głogowskiej i Hetmańskiej zepsuł się helmut.

Do awarii tramwaj typu GT8 doszło tuż po godz. 16:30. Tramwaj stanął praktycznie na środku skrzyżowania ulic Głogowskiej i Hetmańskiej blokując przejazd samochodom i autobusom linii nr 79, jadącym ulicą Hetmańską w kierunku Reymonta.

Ok. godz. 17:00 zepsutego helmuta udało się odholować do zajezdni. Przerwa w ruchu tramwajów linii nr 3, 4, 5, 8 i 14 trwała pół godziny. W kierunku centrum i wzdłuż ulicy Hetmańskiej bimby jeździły normalnie.


Fot: Marek, Robert
Zdjęcia przesłane przez naszych Internautów na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Awaria wodociągowa na Głogowskiej

ZOBACZ TAKŻE: Na Niecałej, Jarochowskiego, Chociszewskiego, Potockiej i Dmowskiego nie będzie prądu

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: