Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Powstaje "Skarb Łazarza" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Powstaje "Skarb Łazarza"
16-05-2016 08:34   Janusz Ludwiczak
Budową drewnianej skrzyni zainaugurowany został w Ogrodzie Łazarz projekt "Skarb Łazarza" w ramach programu Centrum Warte Poznania.

"Skarb Łazarza" docelowo zostanie zakopany w Ogrodzie Łazarz, który znajduje się za Klubem Osiedlowym "Krąg", w pobliżu bloków przy ul. Potockiej 39 i 41.

Projekt zakłada zbudowanie dużej drewnianej skrzyni, do której każdy może dorzucić przedmiot, który będzie wiadomością od mieszkańców Łazarza A.D. 2016 dla przyszłych odkrywców skarbu. Akcji Towarzyszą rozmaite wydarzenia, które pomogą wciągnąć mieszkańców w zabawę – wyjaśnia Joanna Heller z Klubu Osiedlowego "Krąg".

Podczas pierwszych warsztatów odbyło się budowanie skrzyni i zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Wśród kolejnych atrakcji przewidzianych w ramach projektu przewidziano warsztaty fotograficzne, maraton pisania listów i gwarowe dyktando oraz spotkania muzyczne i warsztaty teatralne zwieńczone spektaklem będącym przesłaniem dla przyszłych pokoleń.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: