Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Powstaje "Skarb Łazarza" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Powstaje "Skarb Łazarza"
16-05-2016 08:34   Janusz Ludwiczak
Budową drewnianej skrzyni zainaugurowany został w Ogrodzie Łazarz projekt "Skarb Łazarza" w ramach programu Centrum Warte Poznania.

"Skarb Łazarza" docelowo zostanie zakopany w Ogrodzie Łazarz, który znajduje się za Klubem Osiedlowym "Krąg", w pobliżu bloków przy ul. Potockiej 39 i 41.

Projekt zakłada zbudowanie dużej drewnianej skrzyni, do której każdy może dorzucić przedmiot, który będzie wiadomością od mieszkańców Łazarza A.D. 2016 dla przyszłych odkrywców skarbu. Akcji Towarzyszą rozmaite wydarzenia, które pomogą wciągnąć mieszkańców w zabawę – wyjaśnia Joanna Heller z Klubu Osiedlowego "Krąg".

Podczas pierwszych warsztatów odbyło się budowanie skrzyni i zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Wśród kolejnych atrakcji przewidzianych w ramach projektu przewidziano warsztaty fotograficzne, maraton pisania listów i gwarowe dyktando oraz spotkania muzyczne i warsztaty teatralne zwieńczone spektaklem będącym przesłaniem dla przyszłych pokoleń.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: