Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie można spotkać się z Melpomeną. "Krąg" zaprasza na warsztaty teatralne - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie można spotkać się z Melpomeną. "Krąg" zaprasza na warsztaty teatralne
16-05-2016 08:07   Janusz Ludwiczak
Klub Osiedlowy "Krąg" zaprasza do udziały w "Spotkaniach z Melpomeną", nowym projekcie realizowanym w ramach programu Centrum Warte Poznania. Projekt obejmuje organizacje: międzypokoleniowych warsztatów teatralnych oraz przedstawień teatralnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych połączonych z spotkaniami autorskimi.

Organizatorzy opierają swój projekt na nieodpłatnym uczestnictwie osób w warsztatach i wydarzeniach kulturalnych.

Projekt obejmuje warsztaty teatralne międzypokoleniowe, spektakle teatralne dla dzieci, spektakle teatralne dla dorosłych oraz spotkania autorskie. Opiera się na nieodpłatnym uczestnictwie osób w warsztatach i wydarzeniach kulturalnych. Już teraz ruszają zapisy na międzypokoleniowe bezpłatne warsztaty teatralne. Uczestnicy podczas 30 godzin warsztatów nauczą się warsztatu dykcyjnyjnego, techniki mowy, dialogu scenicznego, wyrażania emocji czy improwizacji – wyjaśnia Janusz Heller, kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg".

Zajęcia poprowadzi Łukasz Gnioch – pedagog, politolog, ekonomista społeczny, instruktor teatralny. Pasjonat teatru i pracy ze słowem (recytacja). Wieloletni kierownik artystyczny czterech grup teatralnych. Laureat licznych przeglądów teatralnych i recytatorskich. Od 8 lat pracuje terapeutycznie z młodzieżą i osobami starszymi z różnymi dysfunkcjami. Ostatnie lata zajmował się treningami teatroterapeutycznymi dla terapeutów, pedagogów, psychologów oraz nauczycieli na terenie całej Polski.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się we wtorek, 17 maja o godz. 16:30 w Ogrodzie Łazarz (za Klubem "Krąg", w pobliżu bloków przy ul. Potockiej 39 i 41).


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena 2021 - targi gier i multimediów
"Optyka" - targi optyczne

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: