Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Polska Noc Kabaretowa odbędzie się w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Polska Noc Kabaretowa odbędzie się w Arenie
09-05-2016 07:49   Janusz Ludwiczak
Kabarety: Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących, Nowaki, K2 oraz Paranienormalni znów będą rozśmieszać poznaniaków podczas Polskiej Nocy Kabaretowej, która w sobotę i niedzielę odbędzie się w hali Arena. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania podwójne zaproszenia to wydarzenie.

Będzie to już 5. edycja wyjątkowego widowiska kabaretowego, które co roku gromadzi tysiące widzów w największych miastach kraju. Polska Noc Kabaretowa w sobotnie i niedziele popołudnie odbędzie się w Arenie pod hasłem: "kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez".

Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Na scenie zobaczycie Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret K2 w premierowych programach. Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się Kabaret Nowaki. Tegoroczna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to okazja do świętowania i radości. Postanowiliśmy uczcić ten okrągły jubileusz w wyjątkowy sposób. Setki zagranych dla Was spektakli, kolejne lata szlifowania ich formuły i poznawania Waszych oczekiwań pozwoliły nam na stworzenie najlepszego i największego widowiska kabaretowego w kraju – wyjaśnia Jerzy Grazda, współorganizator Polskiej Nocy Kabaretowej.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania podwójne zaproszenie na Polską Noc Kabaretową, która odbędzie się w niedzielę, 15 maja o godz. 17:00 w Arenie.
Aby zdobyć wejściówkę wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: Która to edycja Polskiej Nocy Kabaretowej?
Zgłoszenia wraz z podaniem imienia i nazwiska należy przesłać na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl dziś (tj. do poniedziałku, 9 maja) do godz. 20:00.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lux Jerzy Grazda

Aktualizacja godz. 20:42: Rozstrzygnięcie konkursu. Prawidłowa odpowiedź to: jest to piąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej.
Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, jednak rozdać mogliśmy tylko jedną wejściówkę. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu wylosowała Piotra Tomaszewskiego, który otrzyma podwójną wejściówkę na Polską Noc Kabaretową, która odbędzie się w niedzielę 15 maja o godz. 17:00
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatowi gratulujemy. Zwycięzca konkursu został powiadomiony e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody. Już wkrótce kolejne konkursy.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

26

sty

13:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd Chóru Męskiego Kompanii Druha Stuligrosza

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: