Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skrzynki energetyczne zostały obklejone plakatami biegu ekstremalnego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skrzynki energetyczne zostały obklejone plakatami biegu ekstremalnego
04-05-2016 00:53   Janusz Ludwiczak
Plakaty reklamujące Survival Race - miejski bieg z przeszkodami, który odbędzie się we wrześniu nad Maltą zostały naklejone nielegalnie na słupach trakcyjnych, latarniach ulicznych i skrzynkach energetycznych. Nasz Czytelnik był świadkiem, jak jeden z mężczyzn osobiście naklejał plakat na skrzynce przy zbiegu ulic Limanowskiego i Matejki.

Plakaty reklamowe zostały nielegalnie naklejone na wielu latarniach i skrzynkach energetycznych praktycznie na całym Łazarzu: na Matejki, Głogowskiej, Limanowskiego, Potockiej, Niegolewskich... Nasz Czytelnik był świadkiem, jak jeden z mężczyzn osobiście na naklejał plakat na skrzynce energetycznej przy zbiegu ulic Limanowskiego i Matejki.

Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić tę sprawę. Współpracujemy z różnymi firmami i ambasadorami którzy zajmują się rozklejaniem plakatów. Są oni poinstruowani aby nie wieszać plakatów w miejscach niedozwolonych. Wysyłamy jednak plakaty również do naszych fanów. Nie mamy kontroli nad tym co oni z nimi robią. Gdy będziemy wiedzieć gdzie są plakaty postaramy się ustalić kto jest odpowiedzialny za powieszenie ich i zapobiec takim sytuacjom w przyszłości – tłumaczy Agnieszka z Survival Race.

Przypomnijmy, że nie dozwolone jest naklejanie reklam na słupach trakcyjnych, skrzynkach energetycznych, latarniach ulicznych czy sygnalizatorach świetlnych. Mówi o tym Kodeks wykroczeń:
Art. 63a. § 1. Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.


Komentarze (4)

09-05-2016 09:02:43
BONUS_BGC
TO ZEM JA POKLEIL I CO? SURVIVAL MEN EXPERT RACE THE BEST! POZDRO 600!
04-05-2016 11:07:08
Andrzej Janowski
Men Expert Survival Race - Twój wpis to chyba jakiś żart. Skrzynki są nadal oblepione waszymi nielegalnymi plakatami. Niektóre zostały cześciowo usunięte (np. 1/3 plakatu) - trudno oderwać plakat przyklejony mocnym klejem. Zapraszamy do szoroania skrzynek. Wyczyszczenie jednej zajmuje wielokrotnie więcej czasu niż naklejenie plakatu.
04-05-2016 10:09:28
Men Expert Survival Race
Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację. Plakaty zawieszone w niedozwolonych miejscach zostały już usunięte. Poinstruowaliśmy też dodatkowo zarówno firmy, z którymi współpracujemy, jak i sieć ambasadorów oraz wolontariuszy (czyli naszych fanów) wspomagających promocję wydarzenia tak, by zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości.
04-05-2016 08:48:44
morlock
Hehh, dobre ...Wysyłamy jednak plakaty również do naszych fanów. Nie mamy kontroli nad tym co oni z nimi robią... Paaaani Agnieszko wstydu oszczędź. Wymborki z klejem też im wysyłacie? Jeśli tak to zostanę fanem bo szykuje mi się tapetowanie korytarza, niech się tylko cieplej zrobi. Pozdrawiam uczestników Survival Race! Co do organizatorów to mam mieszane uczucia.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: