Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rury, anteny i sejfy na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rury, anteny i sejfy na Targach
26-04-2016 15:23   Janusz Ludwiczak
Do czwartku na MTP potrwają targi branży instalacyjnej, ciepła systemowego, zabezpieczeń, ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa oraz sektora mediów elektronicznych. W ramach tych targów odbywają się V Mistrzostwa Polski Instalatorów, a także Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych.

We wtorek na targach zrobiło się trochę niebezpiecznie, bowiem po godz. 11 doszło do napadu na bank. Na szczęście był to tylko pokaz, którego celem było zaprezentowanie zabezpieczenia technicznego obiektu i praktyczne zaprezentowanie ochrony fizycznej. Na przykładzie specjalnie zaaranżowanej placówki bankowej zagrożonej napadem rabunkowym, rozegrały się dramatyczne sceny. W pokazie zostały użyte nowoczesne urządzenia techniczne będące w ofercie targowych wystawców.

Ponad 250 nowości produktowych i rozwiązań technologicznych prezentowanych przez w sumie prawie 800 wystawców z całego świata – to wszystko w ramach trwających do czwartku Międzynarodowych Targów Instalacyjnych "Instalacje", Targów Ciepła Systemowego ITC, Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń "Securex", Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa "Sawo" oraz Forum Technologii Cyfrowych "Poznań Media Expo".

Na targach "Instalacje" wystawcy prezentują wiodącą ofertę dostawców urządzeń i technologii z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej, a także techniki obiektowej i gazowniczej oraz szeroki wybór armatury sanitarnej. Jednym z wydarzeń targów są V Mistrzostwa Polski Instalatorów.

Na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń "Securex" możemy nowości produktowe i systemowe z zakresu m.in. monitoringu wizyjnego, sygnalizacji alarmu pożarowego, mechanicznych systemów zabezpieczeń, urządzeń i systemów kontroli dostępu, włamań, napadu i innych zagrożeń, systemów ochrony danych, zabezpieczenia transportu.

Natomiast "Poznań Media Expo" to wyjątkowe w swojej skali wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych imprez sektora mediów elektronicznych w Polsce. Stanowi ono doskonałą okazję do popularyzacji zalet i nowych możliwości telewizji i radiofonii cyfrowej oraz prezentacji planów jej rozwoju. W tym roku udało się zgromadzić czołowych przedstawicieli branży radiowej i telewizyjnej, nie tylko z kraju ale również zagranicy, dzięki czemu będzie można skonfrontować różne stanowiska i doświadczenia. W ciągu czterech dni wydarzenia odbędą się dwie konferencje tematyczne, warsztaty, a także swoje miejsce będzie miała ekspozycja wystawców branży elektronicznej.

Międzynarodowe Targi Instalacyjne "Instalacje", Targi Ciepła Systemowego ITC, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń "Securex", Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa "Sawo" oraz Forum Technologii Cyfrowych "Poznań Media Expo" potrwają do czwartku (zwiedzanie w godz. od 9:00 do 17:00, ostatniego dnia do 16:00). Bilety wstępu kosztują 28 złotych po rejestracji.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: