Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Łazarz jako brelok na klucze i wieszak na płaszcze {konkurs z nagrodami} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Łazarz jako brelok na klucze i wieszak na płaszcze {konkurs z nagrodami}
24-04-2016 02:04   Janusz Ludwiczak
Autorzy Stalowego Borysa, młodej poznańskiej marki, oferujące breloki, wieszaki i elementy dekoracyjne wykonane ze stali stworzyli kolekcję "Dzielnice Poznania", w ramach której powstały gadżety z Łazarzem, a także Wildą, Jeżycami, Sołaczem, Piątkowem czy Winogradami. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym można wygrać jeden z pięciu breloczków "Łazarz".

Stalowy Borys to młoda poznańska marka, oferująca breloki, wieszaki i elementy dekoracyjne wykonane ze stali, które łączy jeden wspólny mianownik – są to produkty unikatowe, projektowane specjalnie na potrzeby klientów.

Na początku szukaliśmy obszaru, który pozwoliłby trafić do serc wielu odbiorców. Pomysł na stworzenie kolekcji "Dzielnice Poznania” zrodził się przy okazji obserwacji postaw osób z „Nieformalnej i Inicjatywnej Grupy Jeżyckiej” – grupy na Facebooku, zrzeszającej obecnie ponad 9000 osób. Mieszkańcy Jeżyc tworzą unikatową społeczność, a przywiązanie do swojej dzielnicy pokazują na każdym kroku. Projekt breloczków do kluczy z napisem „Jeżyce” był strzałem w dziesiątkę, a same zawieszki trafiły do wielu jeżyckich kieszeni. Bardzo szybko okazało się, że lokalny patriotyzm to domena również i innych dzielnic Poznania – zaczęli się do nas zgłaszać mieszkańcy Wildy, Łazarza, Piątkowa i kolejnych dzielnic z pytaniami, czy dla nich również mogłyby powstać borysowe gadżety – wyjaśniają Agnieszka i Leszek, pomysłodawcy.

"Dzielnice Poznania" to kolekcja, na którą składają się breloki, wieszaki na klucze oraz wieszaki na płaszcze. Do tej pory powstały projekty dla Wildy, Jeżyc, Piątkowa, Grunwaldu, Winograd, Sołacza, Rataj czy oczywiście Łazarza. Każdy z nich jest inny, skrupulatnie zaprojektowany i unikatowy.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 5 breloczków "Łazarz". Aby wygrac nagrodę wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: Kiedy ówczesna wieś Łazarz została przyłączona do miasta Poznania?
a) 1 stycznia 1900 r.
b) 1 kwietnia 1900 r.
c) 15 września 1900 r.
d) 17 grudnia 1907 r.
Zgłoszenia wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz adresu, na który miałaby zostać przesłana nagroda w przypadku wygranej (nagrody zostaną wysłane od razu po rozstrzygnięciu konkursu) należy przesłać na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl do poniedziałku, 25 kwietnia 2016 r. do godz. 8:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 5 breloczków "Łazarz".
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował Stalowy Borys.

Aktualizacja 25.04.2016 godz. 9:30: Rostrzygnięcie konkursu. Prawidłowa odpowiedź to b) 1 kwietnia 1900 r.
Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko pięć nagród. "Sierotka marysia" tym razem szczęście przyniosła następującym osobom: Radosław Czajkowski, Jadwiga Kuśnierek, Małgorzata Malankiewicz, Tomasz Masłowski oraz Radosław Pawlik.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu zostali powiadomieni e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody. Już wkrótce kolejne konkursy.


Komentarze (4)

24-04-2016 21:15:48
@Hania
Musi.
24-04-2016 20:00:09
Hania
@kamil, przeciez to jest zabawa, rozrywka a nie Wielka Gra :) Czy wszystko musi byc trudne i skomplikowane ?
24-04-2016 18:42:44
kamil
Sprawdzenie odpowiedzi na to pytanie jest tak proste, że autor mógłby pokusić się o większą trudność.
24-04-2016 16:10:48
Negatyw
Fajna sprawa.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: