Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Viva(t) Seniorzy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Viva(t) Seniorzy
23-04-2016 00:36   Janusz Ludwiczak
Koncerty, salon kabaretowy, dancing, fitness latino, tai chi, nordic walking i śpiewoterapia – to tylko niektóre atrakcje, które czekają na uczestników targów senioralnych "Viva Seniorzy" (dawniej Aktywni 50+), które odbywają się w pawilonie 15 MTP.

W ramach targów dla seniorów zaplanowano m.in. jazz w wykonaniu Dixie Company, koncert muzyki lat dwudziestych i trzydziestych, czy występ Andrzeja i Mai Sikorowskich, a także występ Tercetu Egzotycznego, obok Trubadurów jest to najstarszy działający polski zespół muzyczny, założony w 1963 roku czy również występu kabaretowego Tadeusza Drozdy.

Organizatorzy przygotowali również konferencję poświęconą problemom osób starszych Senior – to nie ja? Czy jesteśmy przygotowani na starzenie się społeczeństwa?". Konferencja poświęcona była mieszkalnictwu uwzględniającemu potrzeby seniorów.

Targi "Viva Seniorzy" można odwiedzać jeszcze w sobotę w godz. od 10:00 do 17:00 w pawilonie nr 15. Bilety wstępu kosztują 10 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

29

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina w Ogrodzie Łazarz" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: