Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Viva(t) Seniorzy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Viva(t) Seniorzy
23-04-2016 00:36   Janusz Ludwiczak
Koncerty, salon kabaretowy, dancing, fitness latino, tai chi, nordic walking i śpiewoterapia – to tylko niektóre atrakcje, które czekają na uczestników targów senioralnych "Viva Seniorzy" (dawniej Aktywni 50+), które odbywają się w pawilonie 15 MTP.

W ramach targów dla seniorów zaplanowano m.in. jazz w wykonaniu Dixie Company, koncert muzyki lat dwudziestych i trzydziestych, czy występ Andrzeja i Mai Sikorowskich, a także występ Tercetu Egzotycznego, obok Trubadurów jest to najstarszy działający polski zespół muzyczny, założony w 1963 roku czy również występu kabaretowego Tadeusza Drozdy.

Organizatorzy przygotowali również konferencję poświęconą problemom osób starszych Senior – to nie ja? Czy jesteśmy przygotowani na starzenie się społeczeństwa?". Konferencja poświęcona była mieszkalnictwu uwzględniającemu potrzeby seniorów.

Targi "Viva Seniorzy" można odwiedzać jeszcze w sobotę w godz. od 10:00 do 17:00 w pawilonie nr 15. Bilety wstępu kosztują 10 złotych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: