Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będą kolejne konsultacje w sprawie wytyczenia drogi rowerowej na Grunwaldzkiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będą kolejne konsultacje w sprawie wytyczenia drogi rowerowej na Grunwaldzkiej
19-04-2016 16:04   Janusz Ludwiczak
Trzy tygodnie po konsultacjach, które zorganizowała Rada Osiedla Św. Łazarz miasto raz jeszcze chce porozmawiać z mieszkańcami o koncepcji budowy drogi rowerowej na Grunwaldzkiej.

W czwartek, 31 marca z inicjatywy Rady Osiedla Św. Łazarz odbyły się konsultacje społeczne w sprawie wytyczenia drogi rowerowej i wydzielenia torowiska na ulicy Grunwaldzkiej, o czym więcej w artykule: Wyburzenie części obiektów przy Olimpii rozwiązaniem na budowę drogi rowerowej na Grunwaldzkiej.

Teraz miasto organizuje kolejne spotkanie dla mieszkańców w tej sprawie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu konsultacyjno-informacyjnym dotyczącym koncepcji budowy dróg rowerowych w ulicy Grunwaldzkiej na odcinku od ronda Skubiszewskiego do skrzyżowania z ul. Bukowską i Roosevelta. Celem spotkania jest dyskusja na temat przedstawionej koncepcji, a także zgłaszanie pytań i uwag dotyczących planów budowy dróg rowerowych na omawianym odcinku ulicy Grunwaldzkiej – informuje Urząd Miasta Poznania.

Konsultacje dotyczą całej koncepcji, ale w szczególności spornego odcinka Grunwaldzkiej, między ul. Wojskową a Stolarską. Wstępna propozycja zakładała wydzielenie drogi rowerowej kosztem jednego pasa jezdni dla samochodów. Obecnie rozważane są też inne warianty, m.in. objazd ul. Bukowską czy budowa ścieżki pieszo-rowerowej – dodaje Joanna Żeberek z biura prasowego magistratu.

W trakcie spotkania nastąpi także podsumowanie uwag i wniosków zgłoszonych na wcześniejszych etapach konsultacji oraz na spotkaniu z mieszkańcami Osiedla św. Łazarz w dniu 31 marca.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 kwietnia o godz. 17:00 w II Liceum Ogólnokształcącym nr 2, przy ul. Matejki 8/10.


R E K L A M A

Komentarze (1)

21-04-2016 11:06:56
morlock
Serdecznie to można zaprosić idiotę który po podwórkach sp-ni Grunwald (odgórnie przyszło?) rowerowe wsporniki na wąskich podwórkach kazał postawić. Tera nawet Słoik ze swoim rowerkiem nie zaparkuje combi ze świniobicia bo mu własny rowerek przeszkodzi. Odbyło się to bez konsultacji z mieszkańcami posesji. Amen.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: